Prodejna i eshop plně v provozu, největší výběr cyklooblečení silvini s možností vyzkoušení přímo na prodejně.

Elektrokola silniční a gravel

Stále oblíbenější kategorie kol s elektro pohonem - to jsou silniční a gravel elektrokola. Pokud chcete pořád mít lehké kolo, mít pořád sportovní jízdu a jen si lehce pomoci třeba do prudkého kopce, pak toto jsou kola právě pro vás. Většina kol má jen slabší baterii, která však vzhledem k váze kola dokáže pomoci na dlouhou řadu kilometrů. Silniční, gravel i fitness kola jsou ideálním pomocníkem řeba pro cestování do práce , po městě, ale i na dlouhé vyjížďky s kamarády. Většinou mají středové nebo zadní nábojové motory a 250 Wh baterii. Díky tomu mnohdy ani nepoznáte, že jedete na kole, které má elektromotor. Ideální kola i pro starší jezdce, kteří celý živiot trávili na kole a chtějí si jen lehce ulehčit do kopců. 

Vyberte

Cena

Značky

Určení

  Jaký rok?

  Elektrokola - motory

  Elektrokola - baterie

  Materiál rámu

  Jízdní kola na operativní leasing


  Naše nejnovější články

  CUBE 2022

  CUBE 2022

  První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
  Čti dále
  SCOTT 2022 - novinky

  SCOTT 2022 - novinky

  SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

  Čti dále
  Cyklooblečení SILVINI v Brně

  Cyklooblečení SILVINI v Brně

  Trošku jsme si pohráli s prodejnou a předělali jsme přední část, kde najdete jednak ucelené řady doplňků, ale hlavně nově SHOP & SHOP pro značku SILVINI.
  Čti dále
  Můj účet
  0 Kč 0
  Váš nákupní košík je prázdný.