Jsme BOSCH servisní centrum

Jsme autorizovaný eBIKE BOSCH servisní centrum. Díky účasti na pravidelných školeních pořádaných firmou BOSCH pro prodejce jsme schopni Vám zajistit kompletní servis pro Vaše elektrokolo.

 

 

Uvědomujeme si, že prodávat elektrokola a nemít servis není ta správná cesta. Proto se pravidelně účastníme všech školení pořádaných firmou BOSCH - tzv. BOSCH eBIKE DEALER TRAINING, abychom Vám mohli nabídnout kompletní servisní služby a postarali se o Vás a Vaše kolo. 

U nás na prodejně Vám naši zkušení mechanici dokáží udělat kompletní diagnostiku Vašeho kola, nainstalovat nejnovější aktualizace a díky tomu, že držíme skladové zásoby náhradních dílů jsme schopni většinu servisních úkonů řešit okamžitě. 

Pokud již nastane případ, kdy je potřeba řešit něco v rámci reklamace, pak jsme schopni díky nadstandardním vztahům s centrálou BOSCH tyto věci řešit v co možná nejktratších termínech. 

Dokážeme se Vám postarat i o baterii Vašeho elektrokola, díky BOSCH eBIKE BATTERY CAPACITY TESTER jsme schopni zjistit zátěžovým testem aktuální stav Vaší baterie, připravit baterii na zimní období tak, aby byla pořád v té nejlepší kondici.

Samozřejmě Vám při nákupu kola poradíme, vše vysvětlíme a nastavíme tak, aby jste byli s kolem maximálně spokojeni a užili si plno pěkných zážitků na Vašem novém elektrokole. 

Příslušenství BOSCH


Další články

Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

V tomto článku vám přehledně ukážeme možnosti a nové funkce pro vaše elektrokolo s pohonem BOSCH a novým SMART SYSTÉMEM.
Čti dále
Novinky BOSCH 2022

Novinky BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
Výkonová řada motorů CX 2021

Výkonová řada motorů CX 2021

Kompletní přehled výhod nového motoru BOSCH a POWER TUBE BATERIÍ s upravenými parametry pro rok 2021.
Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.