Na vašem soukromí nám záleží

Bike-life.cz
0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 430 574.

Jsme BOSCH servisní centrum

Jsme autorizovaný eBIKE BOSCH servisní centrum. Díky účasti na pravidelných školeních pořádaných firmou BOSCH pro prodejce jsme schopni Vám zajistit kompletní servis pro Vaše elektrokolo.

 

 

Uvědomujeme si, že prodávat elektrokola a nemít servis není ta správná cesta. Proto se pravidelně účastníme všech školení pořádaných firmou BOSCH - tzv. BOSCH eBIKE DEALER TRAINING, abychom Vám mohli nabídnout kompletní servisní služby a postarali se o Vás a Vaše kolo.

U nás na prodejně Vám naši zkušení mechanici dokáží udělat kompletní diagnostiku Vašeho kola, nainstalovat nejnovější aktualizace a díky tomu, že držíme skladové zásoby náhradních dílů jsme schopni většinu servisních úkonů řešit okamžitě. 

Pokud již nastane případ, kdy je potřeba řešit něco v rámci reklamace, pak jsme schopni díky nadstandardním vztahům s centrálou BOSCH tyto věci řešit v co možná nejktratších termínech. 

Dokážeme se Vám postarat i o baterii Vašeho elektrokola, díky BOSCH eBIKE BATTERY CAPACITY TESTER jsme schopni zjistit zátěžovým testem aktuální stav Vaší baterie, připravit baterii na zimní období tak, aby byla pořád v té nejlepší kondici.

Samozřejmě Vám při nákupu kola poradíme, vše vysvětlíme a nastavíme tak, aby jste byli s kolem maximálně spokojeni a užili si plno pěkných zážitků na Vašem novém elektrokole. 

Příslušenství BOSCH


Další články

Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Firma CUBE představila tento týden zcela nové modely nejlehčích elektrokol z řady AMS HYBRID ONE44. Právě vyšla jedna z prvních recenzí těchto elektrokol na mtb-news.de a právě tuto recenzi Vám přiblížíme.
Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

V tomto článku vám přehledně ukážeme možnosti a nové funkce pro vaše elektrokolo s pohonem BOSCH a novým SMART SYSTÉMEM.
BOSCH - nové funkce pro bezpečí kola

BOSCH - nové funkce pro bezpečí kola

Že je BOSCH v současnosti jedničkou na trhu co se týká pohonů pro ebiky je již delší dobu jasné. Nyní opět novou aktualizací posunul laťku tohoto systému ještě o level výš.