--%>

Na vašem soukromí nám záleží

Bike-life.cz
0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 430 574.

display Bosch KIOX

Termín na dotaz
display Bosch KIOX
Zboží ze stejné kategorie:  
Značka: BOSCH, katalogové číslo: 127001682125
71% z 12 hodnocení
Bosch Kiox nabízí všechny funkce, které může sportovní jezdec potřebovat. Malý barevný displej odolný proti poškrábání je ovládaný samostatnou řídící jednotkou s jasnou hmatovou zpětnou vazbou a poskytuje údaje o jízdní rychlosti, výkonu jezdce, tepové frekvenci, nabíjení baterie a mnoho dalších. Kiox znamená, že máte všechny nejdůležitější informace na dosah prstů, zatímco udržujete kontrolu nad řidítky a terénem díky samostatné funkci Remote Compact. Více informací
8 999 Kč 6 490
Hlídat dostupnost
Od 649 Kč měsíčně, spočítat splátky.

Technická specifikace

Ostatní funkce

Světlo: Pohodlně zapněte připojené světlo pomocí mechanického tlačítka na kartě Kiox.

Nastavení: Nastavení lze rychle a snadno měnit z přehledu stavu. Z bezpečnostních důvodů můžete tak učinit, pouze když je eBike zastaven.

Nabíjení zařízení Externí zařízení, jako je váš smartphone, lze nabíjet prostřednictvím portu USB.

Přehled: Přehled aktivit vašeho dne je Vám poskytnut v režimu off-board.

Servis Na displeyi se dozvíte, kdy je třeba provést příští schůzku údržby - čímž zajistíte hodnotu a životnost vašich komponent eBike. Váš prodejce může jednoduše připojit zařízení DiagnosticTool přes port USB a stáhnout nejnovější aktualizace softwaru.

Pomoc při jízdě na chůzi: Tato funkce na dvou úrovních vám pomůže tlačit váš eBike rychlostí až 6 km / h - ať už vozíte zavazadla na palubu nebo ne, nebo překonáváte překážky.

Měření vzdálenosti / velikost kol Můžete jemně upravit nastavení velikosti kola sami, stisknutím tlačítka. To umožňuje velmi přesné měření vzdálenosti i po výměně pneumatiky.

Podpora DualBattery: Úroveň nabíjení obou baterií je zobrazena v přehledu stavu a poskytuje cenné informace o chování při vybití baterie při jízdě.

Multi-jazyk Zda je to němčina, angličtina, holandština, francouzština, italština, španělština, dánština, švédština nebo portugalština, prostě nastavte jazyk, který si vyberete.

KIOX a E-SHIFT KIOX také spolupracuje s elektronickým převodovým systémem eShift, který nabízíme ve spolupráci s výrobci převodovek enviolo, Rohloff a Shimano. Jedno řešení pro každý styl jízdy. Využijte větší pohodlí, mimořádně plynulé řazení, snížené opotřebení, lepší bezpečnost a lepší jízdu.

Popis produktu

 

Provozuschopnost Vyjděte, zapněte, jděte a bavte se! KIOX display lze okamžitě zapnout a použí. Poskytuje Vám všechny základní informace a údaje, které potřebujete vědět. Design KIOX vyniká nejen díky svým funkčním vlastnostem, ale vizuálně je to také skutečný otočný ovladač. Malý a praktický. KIOX přichází v jasném, úhledném, ale stylovém designu. Praktický magnetický držák, integrálně namontovaná buď na představci nebo na řidítkách. Vzhled je čistý a jednoduchý. Čitelnost Přenosný barevný display KIOX o velikosti 1,9" zaručuje dokonalou čitelnost i při silném slunečním světle. Automatický jas je součástí výbavy displaye KIOX a vše je vždy dobře čitelné a viditelné i za tmy. Výcvik Pomocí technologie Bluetooth s nízkou spotřebou energie můžete připojit KIOX k monitoru tepové frekvence, například Polar H7. To Vám umožní sledovat srdeční frekvenci a vyčerpat co nejvíce ze svého tréninku. Motivace Zlepšete svou úroveň kondice, například indikátor na displayi Vám ukáže, zda jezdíte nad nebo pod svou průměrnou rychlostí. To Vás bude motivovat k tomu, abyste se ještě více kousli! Remote Compact Ovladač, který je umístěn na levé straně řidítek, lze jednodušše ovládat palcem. Zřetelný hmatový tlak na tlačítka během jízdy dává jezdci jasnou zpětnou vazbu. Gorilla glass Kameny nebo štěrk? Nemá šanci! KIOX, který je vybaven novým tvrzeným sklem GORILLA GLASS je odolný proti poškrábání a tím pádem dobrým parťákem v Off-road lokaci, ale i ve městě. Magnetický držák Magnetický držák umožňuje snadné vyjmutí KIOX displaye z elektrokola. Rychlé uložení a žádné zdržování. Tento systém je jak rýchlý, tak i bezpečný, jelikož drží pevně v terénu.

Balení obsahuje kompletní sadu pro montáž

 


Diskuse k produktu (1)

Máte otázky k produktu: display Bosch KIOX?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi
  • Richard Hovadík 8.6.2021 09:51

    Dobrý den, prosím jaký typ USB konektoru-výstup z KIOX je potřeba pro iphone děkuji
    Reagovat »

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení