Nové motory BOSCH pro rok 2020

BOSCH 2020 - novinky Všichni, co se zajímají o elektrokola netrpělivě čekají, s čím přijde na trh největší výrobce elektromotorů pro ekola společnost BOSCH. A protože je vše ještě obestřeno tak trochu tajemstvím, tak oficiální verze ještě neexistuje. Ale již nyní prosakují první zprávy o tom, co se všechno změní a co bude jiného a lepšího pro ekola v roce 2020

BOSCH 2020 - novinky Všichni, co se zajímají o elektrokola netrpělivě čekají, s čím přijde na trh největší výrobce elektromotorů pro ekola společnost BOSCH. A protože je vše ještě obestřeno tak trochu tajemstvím, tak oficiální verze ještě neexistuje. Ale již nyní prosakují první zprávy o tom, co se všechno změní a co bude jiného a lepšího pro ekola v roce 2020.

Takže pokud se podíváme na neoficiální zprávy, které se začínají objevovat v online světě je patrné, že nové motory budou svoji konstrukcí menší, kompaktnější cca o 20% a  jejich váha by měla být cca pod 2,9 kg oproti nynějším motorům, které měly něco kolem 4 kg. To ale není jedinná změna. 

Nový převodník by měl mít standardní velikost, což umožní při rychlosti nad 25 km/h,(kdy motor vypne) jízdu bez odporu a zbytečné zátěže. Také kroutící moment by měl být větší - předpokládá se, že oproti nynějším 75 Nm se zvýší kroutící moment někde k hranici 80 Nm. 

Změnu také poznají nové baterie BOSCH, které jsou připraveny pro rok 2020 . Jejich kapacita by se měla pohybovat někde kolem 600 Wh - což by mělo být oficiální  označení pro zjednodušení jednotlivých řad, ve skutečnosti se bude kapacita pohybovat někde v rozmezí 620-630 Wh. 

Displej KIOX přišel již nyní s novým rozhraním a možností propojení přes Bluetooth už letos. I zde se předpokládá, že společnost BOSCH díky aktualizacím a softwarovým úpravám nabídne jezdci větší komfort a větší kontrolu nad svým ebikem, třeba i díky GPS sledování. Ale to jsou všechno jen doměnky, na skutečnost a oficiální představení si budeme muset počkat. Předpokládá se, že nejnovější novinky a vychytávky od Bosch budou oficiálně představeny někdy v termínu začátku výstavy EUROBIKE. 

CO JE ALE PRAVDĚPODOBNÉ  JE TO, ŽE TYTO NOVINKY SE OBJEVÍ V KOLEKCI VĚTŠINY SVĚTOVÝCH  VÝROBCŮ  ELEKTROKOL A TAK TYTO NOVINKY URČITĚ NAJDETE I V KOLEKCI KOL CUBE 2020. VŠECHNY NOVINKY PRO VÁS BUDEME NADÁLE SLEDOVAT A JAKO PRVNÍ VÁM PŘINESEME OFICIÁLNÍ INFORMACE O NOVINKÁCH A HLAVNĚ O NOVÉ KOLEKCI KOL A ELEKTROKOL CUBE 2020.


Další články

Testovací den CUBE, SCOTT,4EVER

Testovací den CUBE, SCOTT,4EVER

I pro letošní rok jsme pro vás uspořádali testovací den kol 4EVER, CUBE a SCOTT. Akce se uskuteční 6.4.2019 v Mariánském údolí v Brně Líšni v prostorách KADLCOVA MLÝNA.
Čti dále
Nový display Bosch Kiox

Nový display Bosch Kiox

Na trhu se pro rok 2019 objevil od BOSCH zcela nový display - BOSCH KIOX. Tuto novinku od firmy BOSCH, která je leadrem na trhu co se týká pohonu elektrokol si nyní trošku rozebere a podíváme se, co vlastně vše nabízí a jak vám pomůže ještě více zpříjemnit jízdu na elektrokole.
Čti dále
Největší výběr kol i elektrokol Cube v Brně

Největší výběr kol i elektrokol Cube v Brně

Již máme naskladněnou většinu kol z kolekce CUBE 2019, nyní je ten pravý čas, kdy si můžete v klidu vybrat z největší nabídky kol i elektrokol značky CUBE přímo na kamenné prodejně.
Čti dále
Info linka: +420 605 430 574
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.