Nové motory BOSCH pro rok 2020

BOSCH 2020 - novinky Všichni, co se zajímají o elektrokola netrpělivě čekají, s čím přijde na trh největší výrobce elektromotorů pro ekola společnost BOSCH. A protože je vše ještě obestřeno tak trochu tajemstvím, tak oficiální verze ještě neexistuje. Ale již nyní prosakují první zprávy o tom, co se všechno změní a co bude jiného a lepšího pro ekola v roce 2020

BOSCH 2020 - novinky Všichni, co se zajímají o elektrokola netrpělivě čekají, s čím přijde na trh největší výrobce elektromotorů pro ekola společnost BOSCH. A protože je vše ještě obestřeno tak trochu tajemstvím, tak oficiální verze ještě neexistuje. Ale již nyní prosakují první zprávy o tom, co se všechno změní a co bude jiného a lepšího pro ekola v roce 2020.

Takže pokud se podíváme na neoficiální zprávy, které se začínají objevovat v online světě je patrné, že nové motory budou svoji konstrukcí menší, kompaktnější cca o 20% a  jejich váha by měla být cca pod 2,9 kg oproti nynějším motorům, které měly něco kolem 4 kg. To ale není jedinná změna. 

Nový převodník by měl mít standardní velikost, což umožní při rychlosti nad 25 km/h,(kdy motor vypne) jízdu bez odporu a zbytečné zátěže. Také kroutící moment by měl být větší - předpokládá se, že oproti nynějším 75 Nm se zvýší kroutící moment někde k hranici 80 Nm. 

Změnu také poznají nové baterie BOSCH, které jsou připraveny pro rok 2020 . Jejich kapacita by se měla pohybovat někde kolem 600 Wh - což by mělo být oficiální  označení pro zjednodušení jednotlivých řad, ve skutečnosti se bude kapacita pohybovat někde v rozmezí 620-630 Wh. 

Displej KIOX přišel již nyní s novým rozhraním a možností propojení přes Bluetooth už letos. I zde se předpokládá, že společnost BOSCH díky aktualizacím a softwarovým úpravám nabídne jezdci větší komfort a větší kontrolu nad svým ebikem, třeba i díky GPS sledování. Ale to jsou všechno jen doměnky, na skutečnost a oficiální představení si budeme muset počkat. Předpokládá se, že nejnovější novinky a vychytávky od Bosch budou oficiálně představeny někdy v termínu začátku výstavy EUROBIKE. 

CO JE ALE PRAVDĚPODOBNÉ  JE TO, ŽE TYTO NOVINKY SE OBJEVÍ V KOLEKCI VĚTŠINY SVĚTOVÝCH  VÝROBCŮ  ELEKTROKOL A TAK TYTO NOVINKY URČITĚ NAJDETE I V KOLEKCI KOL CUBE 2020. VŠECHNY NOVINKY PRO VÁS BUDEME NADÁLE SLEDOVAT A JAKO PRVNÍ VÁM PŘINESEME OFICIÁLNÍ INFORMACE O NOVINKÁCH A HLAVNĚ O NOVÉ KOLEKCI KOL A ELEKTROKOL CUBE 2020.


Další články

TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

Vyzkoušeli jsme jízdu na novince od 4EVER a to na modelu GROMVEL 1. Postřehy a zajímavosti o tomto kole si můžete přečíst níže, závěr ale je, že kolo je velmi příjemným překvapením co se týká jízdních vlastností.
Čti dále
ELEKTROKOLA CUBE 2020

ELEKTROKOLA CUBE 2020

CUBE je kvalitní německá značka, vyrábějící přes 800 tisíc kol ročně. Díky svému zajímavému designu a hlavně bezkonkurenční cenou vzhledem k výbavě jsou tato kola jedny z nejpoptávanějších elektrokol v ČR.
Čti dále
SCOTT 2020

SCOTT 2020

Níže najdete představení nové kolekce kol SCOTT 2020. Velmi zdařilá kolekce v nádherných designech,v precizním zpracování a hlavně s nabídkou, kde si vybere opravdu každý - jak vrcholový cyklista, tak i člověk, který má rád cykloturistiku.
Čti dále
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.