Nové motory BOSCH pro rok 2020

BOSCH 2020 - novinky Všichni, co se zajímají o elektrokola netrpělivě čekají, s čím přijde na trh největší výrobce elektromotorů pro ekola společnost BOSCH. A protože je vše ještě obestřeno tak trochu tajemstvím, tak oficiální verze ještě neexistuje. Ale již nyní prosakují první zprávy o tom, co se všechno změní a co bude jiného a lepšího pro ekola v roce 2020

BOSCH 2020 - novinky Všichni, co se zajímají o elektrokola netrpělivě čekají, s čím přijde na trh největší výrobce elektromotorů pro ekola společnost BOSCH. A protože je vše ještě obestřeno tak trochu tajemstvím, tak oficiální verze ještě neexistuje. Ale již nyní prosakují první zprávy o tom, co se všechno změní a co bude jiného a lepšího pro ekola v roce 2020.

Takže pokud se podíváme na neoficiální zprávy, které se začínají objevovat v online světě je patrné, že nové motory budou svoji konstrukcí menší, kompaktnější cca o 20% a  jejich váha by měla být cca pod 2,9 kg oproti nynějším motorům, které měly něco kolem 4 kg. To ale není jedinná změna. 

Nový převodník by měl mít standardní velikost, což umožní při rychlosti nad 25 km/h,(kdy motor vypne) jízdu bez odporu a zbytečné zátěže. Také kroutící moment by měl být větší - předpokládá se, že oproti nynějším 75 Nm se zvýší kroutící moment někde k hranici 80 Nm. 

Změnu také poznají nové baterie BOSCH, které jsou připraveny pro rok 2020 . Jejich kapacita by se měla pohybovat někde kolem 600 Wh - což by mělo být oficiální  označení pro zjednodušení jednotlivých řad, ve skutečnosti se bude kapacita pohybovat někde v rozmezí 620-630 Wh. 

Displej KIOX přišel již nyní s novým rozhraním a možností propojení přes Bluetooth už letos. I zde se předpokládá, že společnost BOSCH díky aktualizacím a softwarovým úpravám nabídne jezdci větší komfort a větší kontrolu nad svým ebikem, třeba i díky GPS sledování. Ale to jsou všechno jen doměnky, na skutečnost a oficiální představení si budeme muset počkat. Předpokládá se, že nejnovější novinky a vychytávky od Bosch budou oficiálně představeny někdy v termínu začátku výstavy EUROBIKE. 

CO JE ALE PRAVDĚPODOBNÉ  JE TO, ŽE TYTO NOVINKY SE OBJEVÍ V KOLEKCI VĚTŠINY SVĚTOVÝCH  VÝROBCŮ  ELEKTROKOL A TAK TYTO NOVINKY URČITĚ NAJDETE I V KOLEKCI KOL CUBE 2020. VŠECHNY NOVINKY PRO VÁS BUDEME NADÁLE SLEDOVAT A JAKO PRVNÍ VÁM PŘINESEME OFICIÁLNÍ INFORMACE O NOVINKÁCH A HLAVNĚ O NOVÉ KOLEKCI KOL A ELEKTROKOL CUBE 2020.


Další články

CUBE 2020

CUBE 2020

A je to tady, první informace o nové kolekci CUBE 2020 jsou venku. I když celá kolekce je ještě zahalena tajemstvím a bude odhalena v průběhu srpna, tak již nyní se objevily první kola z nové kolekce z řady silničních kol LITENING C:68X
Čti dále
SUPERIOR 2020

SUPERIOR 2020

Superior jako jeden z prvních představil svoji kolekci kol pro rok 2020. A kolekce doznala řadu změn, které vycházejí jak z trendů dnešní doby co se týká XC biků, tak i výrazné novinky přibyly v kategorii elektrokol.
Čti dále
4EVER - ZDARMA POJIŠTĚNÍ & SOUTĚŽ

4EVER - ZDARMA POJIŠTĚNÍ & SOUTĚŽ

Spuštěna nová soutěž o hodnotné ceny, dárkové poukazy. Pokud si u nás zakoupíte jízdní kolo od firmy 4EVER, pak Vám ho zdarma pojistíme proti krádeži na 1 rok a ještě budete zařazeni do slosování o krásné ceny.
Čti dále
Info linka: +420 777 846 509
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.