KOLA 4EVER 2018

Rok se s rokem sešel a i 4EVER vyšel s novinkama pro rok 2018. A změny v kolekci jsou letos opravdu vidět. Přibylo mnoho nových modelů, které reagují na aktuální poptávku na cyklistickém trhu, dlouhodobé stálice v kolekci se dočkaly nových přepracovaných rámů a celkově je kolekce 4EVER 2018 nastavena cenově hodně zajímavě.

Rok se s rokem sešel a i 4EVER vyšel s novinkama pro rok 2018. A změny v kolekci jsou letos opravdu vidět. Přibylo mnoho nových modelů, které reagují na aktuální poptávku na cyklistickém trhu, dlouhodobé stálice v kolekci se dočkaly nových přepracovaných rámů a celkově je kolekce 4EVER 2018 nastavena cenově hodně zajímavě, u některých modelů až agresivně v porovnání s konkurencí. U většiny modelů došlo k výrazné úpravě maloobchodních cen, přičemž na výbavě kola se nikde oproti starším kolekcím nešetřilo.  A TO JE DOBŘE !!!

Zajímavou novinkou v kolekci jsou MTB elektrokola s novým názvem ENNYX. Tato kola jsou postavena na vlastním hliníkovém rámu s plně integrovanou 500Wh baterií a o pohon se stará německý motor BROSE o výkonu 250W. Tento motor naleznete v nabídce i u jiných světových značek jako Specialized, Scott a mnoho dalších, takže na kvalitu pohonu se může jezdec spolehnout - jsou víc než řádně prověřené. 

V nabídce jsou jak modely na 29" kolech, tak i stejné modely, ale na kolech 27,5" Plus, takže si vybere opravdu každý. Navíc 4EVER pro rok 2018 nabízí velmi zajímavou možnost za dotovanou cenu si dokoupit k modelům ENNYX 29 1,2,3 ještě kompletní sadu kol v rozměrech 27,5 Plus , takže získáte jak pohodovou 29", tak i možnost si jednoduše kolo přestavět na 27,5 Plusková kola a můžete vyrazit do pořádného  terénu, nebo se povozit třeba v zimě na sněhu. Určitě pro zákazníka ze strany 4EVER výborná nabídka. Kola ENNYX si můžete prohlédnout zde, postupně přidáme do nabídky i celou novou kolekci této české značky. První modely budou dostupné cca na konci listopadu. 

A jetě jedna věc určitě stojí za zmínku - i pro rok 2018 dostanete ke každému zakoupenému kolu 4EVER prodlouženou záruku na 3 roky a 1 rok pojištění proti odcizení . A to vše ZDARMA !!!

Doporučujeme


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.