Na vašem soukromí nám záleží

Bike-life.cz
0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 430 574.

Celoodpružené modely PELLS TARPAN nyní za perfektní ceny ve slevách až 40%

Gripy na kolo, SQLAB

SQLab je německá značka specializující se na vývoj ergonomických produktů pro cyklistiku. Firma se zaměřuje na výrobu cyklistických sedel, řídítek, gripů a dalších komponent, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly pohodlí a výkon cyklistů. Jejich produkty jsou vyvinuty na základě vědeckých poznatků a výzkumu, a to s důrazem na ergonomii a prevenci zdravotních problémů spojených s cyklistikou.

Hlavní produkty značky SQLab:

Sedla: SQLab je známá svými ergonomickými sedly, která jsou navržena tak, aby zlepšila komfort při jízdě a snížila tlak na citlivé oblasti.

Řídítka: Firma nabízí různé typy řídítek, které jsou přizpůsobeny pro různé styly jízdy a ergonomické potřeby.

Gripy: Ergonomické gripy SQLab jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a kontrolu při jízdě. 

SQLab také nabízí další komponenty, které pomáhají zlepšovat ergonomii a pohodlí při cyklistice. Historie a filozofie: SQLab byla založena v roce 2001 a od té doby si vybudovala silnou reputaci díky své zaměřenosti na vědecky podložený design a inovace.

Firma spolupracuje s lékaři, fyzioterapeuty a profesionálními cyklisty, aby zajistila, že její produkty splňují nejvyšší standardy kvality a funkčnosti. Závěr: SQLab je značkou, která si zakládá na inovaci a kvalitě, s cílem zlepšit zážitek z jízdy na kole a minimalizovat zdravotní rizika spojená s cyklistikou. Jejich produkty jsou oblíbené mezi amatérskými i profesionálními cyklisty po celém světě.

Filtrovat

Vyberte

Cena

Jízdní kola na operativní leasing


Nejnovější články

Nová kolekce CUBE 2025

Nová kolekce CUBE 2025

Přípravujeme první novinky ze zcela nové kolekce kol CUBE 2025. Můžete se těšit opět na parádní kola i elektrokola s tím nejlepším, co momentálně na trhu je a to všechno v parádních cenách.
Aktuální novinky BOSCH

Aktuální novinky BOSCH

Nyní Vám představíme první novinky plánované pro elektrokola s motory BOSCH. Je to opět vychytané a nové funkce Vás posunou do úplně nové dimenze i díky zakomponování umělé inteligence do systému.
Lehká dětská kola CUBE NUMOVE

Lehká dětská kola CUBE NUMOVE

Naskladnili jsme extra lehká dětská kola CUBE NUMOVE. Podívejte se na ně blíže.