Na vašem soukromí nám záleží

Bike-life.cz
0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 430 574.

Celoodpružené modely PELLS TARPAN nyní za perfektní ceny ve slevách až 40%

Elektrokola, ORBEA

Nově jsme do našeho portfolia prodávaných značek zařadili kvalitní španělskou značku ORBEA. Velmi zajímavá kola, která se vyznačují výborným poměrem cena a výbava, svojí velmi lehkou váhou a velkou šíří sortimentu. V kolekci firmy ORBEA najdete klasická horská kola na hliníkových rámech pro širokou veřejnost, ale také plno závodních speciálů na špičkových karbonových rámech, silniční speciály, velmi oblíbené modely gravelových kol, trailová kola i sjezdové speciály. Velkou výhodou u této značky je i to, že si na vybraných modelech můžete zvolit vlastní design a to vše bez příplatku. V našem obchodě vám rádi s výběrem vhodných kol rádi poradíme, samozřejmostí je plný servis na všechna prodávaná kola. 

 

Filtrovat

Vyberte

Cena

Určení

Jaký rok?

Elektrokola - motory

Elektrokola - baterie

Materiál rámu

Smart systém

Jízdní kola na operativní leasing


Nejnovější články

Nová kolekce CUBE 2025

Nová kolekce CUBE 2025

Přípravujeme první novinky ze zcela nové kolekce kol CUBE 2025. Můžete se těšit opět na parádní kola i elektrokola s tím nejlepším, co momentálně na trhu je a to všechno v parádních cenách.
Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Firma CUBE představila tento týden zcela nové modely nejlehčích elektrokol z řady AMS HYBRID ONE44. Právě vyšla jedna z prvních recenzí těchto elektrokol na mtb-news.de a právě tuto recenzi Vám přiblížíme.
Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

V tomto článku vám přehledně ukážeme možnosti a nové funkce pro vaše elektrokolo s pohonem BOSCH a novým SMART SYSTÉMEM.