CUBE 2020

A je to tady, první informace o nové kolekci CUBE 2020 jsou venku. I když celá kolekce je ještě zahalena tajemstvím a bude odhalena v průběhu srpna, tak již nyní se objevily první kola z nové kolekce z řady silničních kol LITENING C:68X

Co se tedy připravuje - nebo spíš je již připravené v nové kolekci závodních silničních kol? Řada LITENING je pro rok 2020 postavena na zcela novém přepracovaném rámu, který má velké ambice a doslava by měl přepisovat pravidla závodění. Vzhledem k minimálním rozdílům při závodech je každá nepatrná změna, která dokáže poskytnout jezdci nějakou výhodu velké plus. A to se u tohoho rámu povedlo dokonale.

Cube 2020

Zadání bylo jasné - vyrobit rám, který by byl maximálně aerodynamický. Koncept vychází z úspěšné řady AERIUM C:68, ale posouvá tuto hranici o poznání dál. Díky technologii COMPUTER FLUID DYNAMICS a testování aerodynamiky ve větrném tunelu v průběhu všech fází vývoje se podařilo navrhnout rám, který má o 30% nižší odpor. 

Konstrukce rámu je kompletně schválena UCI. Kombinace sedlovky, představce a řidítek s novým rámem plně přizpůsobených co nejvíce aerodynamice dokonale proráží odpor vzduchu a tím se stává rychlou střelou. Kompletní vedení bowdenů vnitřkem je samozřejmost, která k tomuto kolu dokonale zapadne. K dispozici je i několik možností uchycení láhve pro maximální komfort jezdce. 

Nová technologie C:68X;

Základem této technologie bylo maximální snížení pryskřice v rámu na ideální množství. Přidáním speciálních nanočástic se vytvořil velmi pevný celek tvrdší než kdy jindy. Díky této nové technologii se podařilo konstruktérům získat možnost vybírat a orientovat uhlíková vlákna přesně dle potřeby tak, aby dávala co největší tuhost přesně v místech rámu, kde je to potřeba.Použitím až šesti různých vláken v rozložení dosáhli konstruktéři snížení hmotnosti a zároveň zvýšení aerodynamické účinnosti. A výsledek - dosažení větší tuhosti přesně tam, kde je potřeba pro pohodlný a bezpečný rám při zachování dokonalých vlastností. Zní to jeko sen ?? Ne vítejte v budoucnosti - kol CUBE 2020.

A tady je výsledek

LITENING C:68X SLT

CUBE LITENING C:68X SLT

LITENING C:68X SL

CUBE LITENING C 68X SL

LITENING C:68X RACE

CUBE LITENING C:68X RACE

LITENING C:68X PRO

CUBE LITENING C:68X PRO


Další články

SCOTT 2020

SCOTT 2020

Níže najdete představení nové kolekce kol SCOTT 2020. Velmi zdařilá kolekce v nádherných designech,v precizním zpracování a hlavně s nabídkou, kde si vybere opravdu každý - jak vrcholový cyklista, tak i člověk, který má rád cykloturistiku.
Čti dále
VÁNOČNÍ NÁKUPY BEZ OBAV

VÁNOČNÍ NÁKUPY BEZ OBAV

Stejně jako každý rok Vám nabízíme prodlouženou dobu, po kterou můžete zakoupené zboží vrátit v originálním balení a nepoužité a to až do 13.1.2020.
Čti dále
ČESKÁ ZNAČKA KOL 4EVER 2020

ČESKÁ ZNAČKA KOL 4EVER 2020

Připravili jsme pro vás krátky přehled novinek v kolekci kol a elektrokol značky 4EVER pro rok 2020. Všechna kola si můžete objednat u nás na eshopu, nebo se přijít podívat přímo na prodejnu v Brně, kde ihned po výrobě budou vystavená. Největší výběr kol a elektrokol značky 4EVER v Brně najdete právě na naší prodejně.
Čti dále
Info linka: +420 605 430 574
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.