CUBE 2020

A je to tady, první informace o nové kolekci CUBE 2020 jsou venku. I když celá kolekce je ještě zahalena tajemstvím a bude odhalena v průběhu srpna, tak již nyní se objevily první kola z nové kolekce z řady silničních kol LITENING C:68X

Co se tedy připravuje - nebo spíš je již připravené v nové kolekci závodních silničních kol? Řada LITENING je pro rok 2020 postavena na zcela novém přepracovaném rámu, který má velké ambice a doslava by měl přepisovat pravidla závodění. Vzhledem k minimálním rozdílům při závodech je každá nepatrná změna, která dokáže poskytnout jezdci nějakou výhodu velké plus. A to se u tohoho rámu povedlo dokonale.

Cube 2020

Zadání bylo jasné - vyrobit rám, který by byl maximálně aerodynamický. Koncept vychází z úspěšné řady AERIUM C:68, ale posouvá tuto hranici o poznání dál. Díky technologii COMPUTER FLUID DYNAMICS a testování aerodynamiky ve větrném tunelu v průběhu všech fází vývoje se podařilo navrhnout rám, který má o 30% nižší odpor. 

Konstrukce rámu je kompletně schválena UCI. Kombinace sedlovky, představce a řidítek s novým rámem plně přizpůsobených co nejvíce aerodynamice dokonale proráží odpor vzduchu a tím se stává rychlou střelou. Kompletní vedení bowdenů vnitřkem je samozřejmost, která k tomuto kolu dokonale zapadne. K dispozici je i několik možností uchycení láhve pro maximální komfort jezdce. 

Nová technologie C:68X;

Základem této technologie bylo maximální snížení pryskřice v rámu na ideální množství. Přidáním speciálních nanočástic se vytvořil velmi pevný celek tvrdší než kdy jindy. Díky této nové technologii se podařilo konstruktérům získat možnost vybírat a orientovat uhlíková vlákna přesně dle potřeby tak, aby dávala co největší tuhost přesně v místech rámu, kde je to potřeba.Použitím až šesti různých vláken v rozložení dosáhli konstruktéři snížení hmotnosti a zároveň zvýšení aerodynamické účinnosti. A výsledek - dosažení větší tuhosti přesně tam, kde je potřeba pro pohodlný a bezpečný rám při zachování dokonalých vlastností. Zní to jeko sen ?? Ne vítejte v budoucnosti - kol CUBE 2020.

A tady je výsledek

LITENING C:68X SLT

CUBE LITENING C:68X SLT

LITENING C:68X SL

CUBE LITENING C 68X SL

LITENING C:68X RACE

CUBE LITENING C:68X RACE

LITENING C:68X PRO

CUBE LITENING C:68X PRO


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.