CUBE 2020

A je to tady, první informace o nové kolekci CUBE 2020 jsou venku. I když celá kolekce je ještě zahalena tajemstvím a bude odhalena v průběhu srpna, tak již nyní se objevily první kola z nové kolekce z řady silničních kol LITENING C:68X

Co se tedy připravuje - nebo spíš je již připravené v nové kolekci závodních silničních kol? Řada LITENING je pro rok 2020 postavena na zcela novém přepracovaném rámu, který má velké ambice a doslava by měl přepisovat pravidla závodění. Vzhledem k minimálním rozdílům při závodech je každá nepatrná změna, která dokáže poskytnout jezdci nějakou výhodu velké plus. A to se u tohoho rámu povedlo dokonale.

Cube 2020

Zadání bylo jasné - vyrobit rám, který by byl maximálně aerodynamický. Koncept vychází z úspěšné řady AERIUM C:68, ale posouvá tuto hranici o poznání dál. Díky technologii COMPUTER FLUID DYNAMICS a testování aerodynamiky ve větrném tunelu v průběhu všech fází vývoje se podařilo navrhnout rám, který má o 30% nižší odpor. 

Konstrukce rámu je kompletně schválena UCI. Kombinace sedlovky, představce a řidítek s novým rámem plně přizpůsobených co nejvíce aerodynamice dokonale proráží odpor vzduchu a tím se stává rychlou střelou. Kompletní vedení bowdenů vnitřkem je samozřejmost, která k tomuto kolu dokonale zapadne. K dispozici je i několik možností uchycení láhve pro maximální komfort jezdce. 

Nová technologie C:68X;

Základem této technologie bylo maximální snížení pryskřice v rámu na ideální množství. Přidáním speciálních nanočástic se vytvořil velmi pevný celek tvrdší než kdy jindy. Díky této nové technologii se podařilo konstruktérům získat možnost vybírat a orientovat uhlíková vlákna přesně dle potřeby tak, aby dávala co největší tuhost přesně v místech rámu, kde je to potřeba.Použitím až šesti různých vláken v rozložení dosáhli konstruktéři snížení hmotnosti a zároveň zvýšení aerodynamické účinnosti. A výsledek - dosažení větší tuhosti přesně tam, kde je potřeba pro pohodlný a bezpečný rám při zachování dokonalých vlastností. Zní to jeko sen ?? Ne vítejte v budoucnosti - kol CUBE 2020.

A tady je výsledek

LITENING C:68X SLT

CUBE LITENING C:68X SLT

LITENING C:68X SL

CUBE LITENING C 68X SL

LITENING C:68X RACE

CUBE LITENING C:68X RACE

LITENING C:68X PRO

CUBE LITENING C:68X PRO


Další články

TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

Vyzkoušeli jsme jízdu na novince od 4EVER a to na modelu GROMVEL 1. Postřehy a zajímavosti o tomto kole si můžete přečíst níže, závěr ale je, že kolo je velmi příjemným překvapením co se týká jízdních vlastností.
Čti dále
ELEKTROKOLA CUBE 2020

ELEKTROKOLA CUBE 2020

CUBE je kvalitní německá značka, vyrábějící přes 800 tisíc kol ročně. Díky svému zajímavému designu a hlavně bezkonkurenční cenou vzhledem k výbavě jsou tato kola jedny z nejpoptávanějších elektrokol v ČR.
Čti dále
SCOTT 2020

SCOTT 2020

Níže najdete představení nové kolekce kol SCOTT 2020. Velmi zdařilá kolekce v nádherných designech,v precizním zpracování a hlavně s nabídkou, kde si vybere opravdu každý - jak vrcholový cyklista, tak i člověk, který má rád cykloturistiku.
Čti dále
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.