4EVER - prodloužená záruka a rok pojištění zdarma

Česká firma 4EVER je na trhu již více jak 17 let. Je výrobcem kvalitních exklusivních jízdních kol. Velkou výhodou této značky je to, že kola jsou montována a vyvíjena v ČR, konkrétně ve Studénce, kde je moderní montážní závod. Na základě těchto informací je jasné, že firma klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a v neposlední řadě i na vývoj, který se odráží v novinkách zařazených v nejnovější kolekci.

Firma poskytuje na všechna jízdní kola 4EVER 1 rok pojištění zdarma proti odcizení, kdy pokud dojde k odcizení kola získáte zdarma nové stejné kolo případně kolo z nové kolekce v hodnotě odcizeného kola. Kompletní info o této službě najdete na www.4ever.cz/pojisteni. Při zakoupení kola u nás Vám automaticky toto pojištění aktivujeme. 

Dalším benefitem kol 4EVER je prodloužená záruka na 36 měsíců - a pozor nejen na rám, ale kompletně na celé kolo!

To je kvalita od 4EVER

Doporučujeme


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.