Testovací den kol 4EVER, CUBE, GHOST, SCOTT

Letos již 5.ročník - testování modelů kol CUBE, 4EVER, nově i SCOTT a GHOST 2018. Akce se uskuteční opět v překrásné přírodě Mariánského údolí v Brně Líšni na KADLCOVĚ MLÝNĚ . Pokud si chcete vyzkoušet špičkové modely kol všech různých typů, pak Vám budou stačit dva doklady totožnosti, vlastní pedály a přilba a můžete si vyzkoušt jako jedni z prvních kola z kolekce 2018.

Testovací den modelů kol

NOVĚ PŘIDÁN SEZNAM TESTOVACÍCH KOL - KE STAŽENÍ ZDE.

TEST DEN - letos již 5.ročník !!!  Testování modelů kol CUBE, 4EVER, nově i SCOTT a GHOST 2018. Akce se uskuteční opět v překrásné přírodě Mariánského údolí v Brně Líšni na KADLCOVĚ MLÝNĚ . Pokud si chcete vyzkoušet špičkové modely kol všech různých typů, pak Vám budou stačit dva doklady totožnosti, vlastní pedály a přilba a můžete si vyzkoušt jako jedni z prvních kola z kolekce 2018.  Seznam dostupných kol s možností rezervace modelů na určitou hodinu je ke stažení již zde

Vzhledem k již plné kapacitě již další rezervace nejsou možné, pokud přijdete a bude kolo volné, tak Vám ho rádi půjčíme.

Opět budeme mít připravené drobné dárky, občerstvení, každý účastník dostane volnou vstupenku na bobovou dráhu v areálu KADLCOVA MLÝNA a třeba se objevíte na nějakém videu, které z akce již tradičně připravíme. 

Na video z poslední akce se můžete podívat třeba zde:

 


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.