Testovací den kol 4EVER, CUBE, GHOST, SCOTT

Letos již 5.ročník - testování modelů kol CUBE, 4EVER, nově i SCOTT a GHOST 2018. Akce se uskuteční opět v překrásné přírodě Mariánského údolí v Brně Líšni na KADLCOVĚ MLÝNĚ . Pokud si chcete vyzkoušet špičkové modely kol všech různých typů, pak Vám budou stačit dva doklady totožnosti, vlastní pedály a přilba a můžete si vyzkoušt jako jedni z prvních kola z kolekce 2018.

Testovací den modelů kol

NOVĚ PŘIDÁN SEZNAM TESTOVACÍCH KOL - KE STAŽENÍ ZDE.

TEST DEN - letos již 5.ročník !!!  Testování modelů kol CUBE, 4EVER, nově i SCOTT a GHOST 2018. Akce se uskuteční opět v překrásné přírodě Mariánského údolí v Brně Líšni na KADLCOVĚ MLÝNĚ . Pokud si chcete vyzkoušet špičkové modely kol všech různých typů, pak Vám budou stačit dva doklady totožnosti, vlastní pedály a přilba a můžete si vyzkoušt jako jedni z prvních kola z kolekce 2018.  Seznam dostupných kol s možností rezervace modelů na určitou hodinu je ke stažení již zde

Vzhledem k již plné kapacitě již další rezervace nejsou možné, pokud přijdete a bude kolo volné, tak Vám ho rádi půjčíme.

Opět budeme mít připravené drobné dárky, občerstvení, každý účastník dostane volnou vstupenku na bobovou dráhu v areálu KADLCOVA MLÝNA a třeba se objevíte na nějakém videu, které z akce již tradičně připravíme. 

Na video z poslední akce se můžete podívat třeba zde:

 


Další články

TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

Vyzkoušeli jsme jízdu na novince od 4EVER a to na modelu GROMVEL 1. Postřehy a zajímavosti o tomto kole si můžete přečíst níže, závěr ale je, že kolo je velmi příjemným překvapením co se týká jízdních vlastností.
Čti dále
ELEKTROKOLA CUBE 2020

ELEKTROKOLA CUBE 2020

CUBE je kvalitní německá značka, vyrábějící přes 800 tisíc kol ročně. Díky svému zajímavému designu a hlavně bezkonkurenční cenou vzhledem k výbavě jsou tato kola jedny z nejpoptávanějších elektrokol v ČR.
Čti dále
SCOTT 2020

SCOTT 2020

Níže najdete představení nové kolekce kol SCOTT 2020. Velmi zdařilá kolekce v nádherných designech,v precizním zpracování a hlavně s nabídkou, kde si vybere opravdu každý - jak vrcholový cyklista, tak i člověk, který má rád cykloturistiku.
Čti dále
Info linka: +420 777 846 509
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.