SUPERIOR 2020

Superior jako jeden z prvních představil svoji kolekci kol pro rok 2020. A kolekce doznala řadu změn, které vycházejí jak z trendů dnešní doby co se týká XC biků, tak i výrazné novinky přibyly v kategorii elektrokol.

Tyto změny se neprojevují ani tak v designu, ten vychází hodně z modelových řad minulých ročníků - proč to taky zásadně měnit, když se kol líbí. Samozřejmně určité změny a nějaké noé barvy v kolekci najdete, ale pořád to vychází z jednoduchého výrazného loga SUP a v osvědčených barvách.

Superior 2020
Superior 2020

Co se týká osazení - tak tady jsou změny výrazné. Celá kolekce je postavena v kategorii kol nad 25 tisíc již na jednopřevodníku, konkrétně zde najdete komplet Shimano 1x12. Takže i oblíbené model XP 909 a XP 919, které byly doposud s převody 2x11 jsou již nyní s jednopřevodníkem. V kolekci najdete v této cenové kategorii jeden model s převody 2x11, ale to je speciální model určený pro ČR - model XP 29 SE, kde by měla být cenovka lehce nad 30 tis. Že SUPERIOR jednopřevodníkům věří a ukazuje i fakt, že na žádný karbonový rám již přesmykač nenamontujete - příprava tam prostě není.

Novinkou jsou také přepracované geometrie rámu, kde konstruktéři reagovali na současné trendy a upravili k tomu geometrii. Výsledkem jsou nové rámy pro XF modely, kde je patrnější protáhlý rám a také lehce upravené úhly. U TOP modelů, kde se hraje o každý gram nenajdete barevný lak, ale budou výrazně vidět karbonová vlákna a plátování. Také v této kategorii celoodpružených kol najdete dva různé zdvihy - 100/100 mm u trailových modelů značených RC najdete zdvihy 140/130 mm.

Co se týká gravel verze - tady vše pro rok 2020 vychází ze stejného rámu a liší se jen osazením. Zatímco silniční část je převážně na dvojpřevodníku, čistokrevná gravel kola budou již jen s jednoplackou a s vyhnutými řidítky. Mezi vychytávky bude určite patřit integrace bowdenů a to i u hlavové trubky díky speciální hlavovce. 

Superior 2020
Superior 2020

Elektrokola Superior 2020

No a konečně elektrokola - tady došlo také k zásadnímu posunu, motory zde najdete od Shimana, ale v kolekci se poprvé objevili i plně integrované baterie na rámech od Superioru a vypadají opravdu skvostně. Celou kolekci a  nabídku najdete již na našich stránkách, v prodeji první kola budou začátkem podzimu.   

Elektrokolo Superior 2020
Elektrokolo Superior 2020

Doporučujeme


Další články

SCOTT 2020

SCOTT 2020

Níže najdete představení nové kolekce kol SCOTT 2020. Velmi zdařilá kolekce v nádherných designech,v precizním zpracování a hlavně s nabídkou, kde si vybere opravdu každý - jak vrcholový cyklista, tak i člověk, který má rád cykloturistiku.
Čti dále
VÁNOČNÍ NÁKUPY BEZ OBAV

VÁNOČNÍ NÁKUPY BEZ OBAV

Stejně jako každý rok Vám nabízíme prodlouženou dobu, po kterou můžete zakoupené zboží vrátit v originálním balení a nepoužité a to až do 13.1.2020.
Čti dále
ČESKÁ ZNAČKA KOL 4EVER 2020

ČESKÁ ZNAČKA KOL 4EVER 2020

Připravili jsme pro vás krátky přehled novinek v kolekci kol a elektrokol značky 4EVER pro rok 2020. Všechna kola si můžete objednat u nás na eshopu, nebo se přijít podívat přímo na prodejnu v Brně, kde ihned po výrobě budou vystavená. Největší výběr kol a elektrokol značky 4EVER v Brně najdete právě na naší prodejně.
Čti dále
Info linka: +420 605 430 574
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.