SCOTT 2020

Níže najdete představení nové kolekce kol SCOTT 2020. Velmi zdařilá kolekce v nádherných designech,v precizním zpracování a hlavně s nabídkou, kde si vybere opravdu každý - jak vrcholový cyklista, tak i člověk, který má rád cykloturistiku.

Stále oblíbenější značka kol a elektrokol u nás na prodejně SCOTT již představila své novinky pro rok 2020. První modely již máme naskladněny přímo na prodejně. Pro rok 2020  značka SCOTT navázala na předchozí modelové řady, ale s čím si opravdu ve SCOTTU pohráli je nový design. Krásně jednoduché přechody, kombinace lesku a matu, výrazné logo a čistý design s použitím klasických "scoťáckých " barev, tak i zařazeni nových neokoukaných, ale dokonale vybraných barev do kolekce. Nutno podotknout, že na živo kola vypadají ještě lépe než v katalogu. 

Co se týká techniky, tak v klasických kolech ScaleSpark a Genius zůstala osvědčená geometrie beze změny, co tam také měnit, když to funguje dokonale. Nové rámy dostala kolekce z řady levnějších kol ASPECT, kde mírně prohnutá vrchní rámová trubka dodala kolu nový šmrnc. Nadále zůstává u kol ASPECT geometrie postavená spíše na cykloturistiku a posed je více do pohodlna, než třeba u sportovně laděných modelů SCALE. 

Nádherné designy jsou i v dámské kolekci kol pod označením SCOTT CONTESSA

 

Krásné zpracování, spolehlivé motory BOSCH, silné baterie BOSCH 625 Wh - to vše najdete v kolekci elektrokol SCOTT jak ve verzi 29" hardtailů, tak i v kolekci e RIDE SPARK a s většími zdvihy GENIUS. 

 

 

I v této kolekci najdete na kolech ovládání tlumičů pomocí patentované páčky TWIN LOCK, což je z hlediska jednoduchého ovládání naprosto dokonalá věc, kterou určitě každý ocení. 

Kola jsou v kolekci vybaveny jak systémem SRAM 1x12 Eagle, ale najdete tady také kola osazená novou sadou SHIMANO XT 1x12, která dlouhodobě je považována za nejspolehlivější sadu v nabídce SHIMANA. 

Všechny modely kol SCOTT najdete na našich stránkách, objednat si je můžete přes náš eshop a kola Vám připravíme komplet nachystaná, seřízená a připravená k jízdě na naší prodejně v Brně, nebo ve smluvních servisech v Praze a Českých Budějovicích. 

Při prodeji můžete také po zaregistrování využívat výhod slevového systému, na všechna kola Vám zdarma poskytneme garanční servis u nás na prodejně a následný servis v dalších letech. 

 

Doporučujeme


Další články

SCOTT 2021

SCOTT 2021

Novinky od SCOTTU pro rok 2021 jsme již viděli na prezentaci pro obchodníky a je se opět na co těšit.
Čti dále
Modely CUBE 2021

Modely CUBE 2021

Již během července u nás nakoupíte nové modely kol z kolekce CUBE 2021
Čti dále
TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

Vyzkoušeli jsme jízdu na novince od 4EVER a to na modelu GROMVEL 1. Postřehy a zajímavosti o tomto kole si můžete přečíst níže, závěr ale je, že kolo je velmi příjemným překvapením co se týká jízdních vlastností.
Čti dále
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.