SCOTT 2020

Níže najdete představení nové kolekce kol SCOTT 2020. Velmi zdařilá kolekce v nádherných designech,v precizním zpracování a hlavně s nabídkou, kde si vybere opravdu každý - jak vrcholový cyklista, tak i člověk, který má rád cykloturistiku.

Stále oblíbenější značka kol a elektrokol u nás na prodejně SCOTT již představila své novinky pro rok 2020. První modely již máme naskladněny přímo na prodejně. Pro rok 2020  značka SCOTT navázala na předchozí modelové řady, ale s čím si opravdu ve SCOTTU pohráli je nový design. Krásně jednoduché přechody, kombinace lesku a matu, výrazné logo a čistý design s použitím klasických "scoťáckých " barev, tak i zařazeni nových neokoukaných, ale dokonale vybraných barev do kolekce. Nutno podotknout, že na živo kola vypadají ještě lépe než v katalogu. 

Co se týká techniky, tak v klasických kolech ScaleSpark a Genius zůstala osvědčená geometrie beze změny, co tam také měnit, když to funguje dokonale. Nové rámy dostala kolekce z řady levnějších kol ASPECT, kde mírně prohnutá vrchní rámová trubka dodala kolu nový šmrnc. Nadále zůstává u kol ASPECT geometrie postavená spíše na cykloturistiku a posed je více do pohodlna, než třeba u sportovně laděných modelů SCALE. 

Nádherné designy jsou i v dámské kolekci kol pod označením SCOTT CONTESSA

 

Krásné zpracování, spolehlivé motory BOSCH, silné baterie BOSCH 625 Wh - to vše najdete v kolekci elektrokol SCOTT jak ve verzi 29" hardtailů, tak i v kolekci e RIDE SPARK a s většími zdvihy GENIUS. 

 

 

I v této kolekci najdete na kolech ovládání tlumičů pomocí patentované páčky TWIN LOCK, což je z hlediska jednoduchého ovládání naprosto dokonalá věc, kterou určitě každý ocení. 

Kola jsou v kolekci vybaveny jak systémem SRAM 1x12 Eagle, ale najdete tady také kola osazená novou sadou SHIMANO XT 1x12, která dlouhodobě je považována za nejspolehlivější sadu v nabídce SHIMANA. 

Všechny modely kol SCOTT najdete na našich stránkách, objednat si je můžete přes náš eshop a kola Vám připravíme komplet nachystaná, seřízená a připravená k jízdě na naší prodejně v Brně, nebo ve smluvních servisech v Praze a Českých Budějovicích. 

Při prodeji můžete také po zaregistrování využívat výhod slevového systému, na všechna kola Vám zdarma poskytneme garanční servis u nás na prodejně a následný servis v dalších letech. 

 

Doporučujeme


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.