SCOTT 2020

Níže najdete představení nové kolekce kol SCOTT 2020. Velmi zdařilá kolekce v nádherných designech,v precizním zpracování a hlavně s nabídkou, kde si vybere opravdu každý - jak vrcholový cyklista, tak i člověk, který má rád cykloturistiku.

Stále oblíbenější značka kol a elektrokol u nás na prodejně SCOTT již představila své novinky pro rok 2020. První modely již máme naskladněny přímo na prodejně. Pro rok 2020  značka SCOTT navázala na předchozí modelové řady, ale s čím si opravdu ve SCOTTU pohráli je nový design. Krásně jednoduché přechody, kombinace lesku a matu, výrazné logo a čistý design s použitím klasických "scoťáckých " barev, tak i zařazeni nových neokoukaných, ale dokonale vybraných barev do kolekce. Nutno podotknout, že na živo kola vypadají ještě lépe než v katalogu. 

Co se týká techniky, tak v klasických kolech ScaleSpark a Genius zůstala osvědčená geometrie beze změny, co tam také měnit, když to funguje dokonale. Nové rámy dostala kolekce z řady levnějších kol ASPECT, kde mírně prohnutá vrchní rámová trubka dodala kolu nový šmrnc. Nadále zůstává u kol ASPECT geometrie postavená spíše na cykloturistiku a posed je více do pohodlna, než třeba u sportovně laděných modelů SCALE. 

Nádherné designy jsou i v dámské kolekci kol pod označením SCOTT CONTESSA

 

Krásné zpracování, spolehlivé motory BOSCH, silné baterie BOSCH 625 Wh - to vše najdete v kolekci elektrokol SCOTT jak ve verzi 29" hardtailů, tak i v kolekci e RIDE SPARK a s většími zdvihy GENIUS. 

 

 

I v této kolekci najdete na kolech ovládání tlumičů pomocí patentované páčky TWIN LOCK, což je z hlediska jednoduchého ovládání naprosto dokonalá věc, kterou určitě každý ocení. 

Kola jsou v kolekci vybaveny jak systémem SRAM 1x12 Eagle, ale najdete tady také kola osazená novou sadou SHIMANO XT 1x12, která dlouhodobě je považována za nejspolehlivější sadu v nabídce SHIMANA. 

Všechny modely kol SCOTT najdete na našich stránkách, objednat si je můžete přes náš eshop a kola Vám připravíme komplet nachystaná, seřízená a připravená k jízdě na naší prodejně v Brně, nebo ve smluvních servisech v Praze a Českých Budějovicích. 

Při prodeji můžete také po zaregistrování využívat výhod slevového systému, na všechna kola Vám zdarma poskytneme garanční servis u nás na prodejně a následný servis v dalších letech. 

 

Doporučujeme


Další články

ELEKTROKOLA CUBE 2020

ELEKTROKOLA CUBE 2020

CUBE je kvalitní německá značka, vyrábějící přes 800 tisíc kol ročně. Díky svému zajímavému designu a hlavně bezkonkurenční cenou vzhledem k výbavě jsou tato kola jedny z nejpoptávanějších elektrokol v ČR.
Čti dále
VÁNOČNÍ NÁKUPY BEZ OBAV

VÁNOČNÍ NÁKUPY BEZ OBAV

Stejně jako každý rok Vám nabízíme prodlouženou dobu, po kterou můžete zakoupené zboží vrátit v originálním balení a nepoužité a to až do 13.1.2020.
Čti dále
ČESKÁ ZNAČKA KOL 4EVER 2020

ČESKÁ ZNAČKA KOL 4EVER 2020

Připravili jsme pro vás krátky přehled novinek v kolekci kol a elektrokol značky 4EVER pro rok 2020. Všechna kola si můžete objednat u nás na eshopu, nebo se přijít podívat přímo na prodejnu v Brně, kde ihned po výrobě budou vystavená. Největší výběr kol a elektrokol značky 4EVER v Brně najdete právě na naší prodejně.
Čti dále
Info linka: +420 605 430 574
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.