Přilba SCOTT ARX MTB PLUS red/black

Přilba SCOTT ARX MTB PLUS red/black
Zboží ze stejné kategorie:
Zboží již není dostupné Akce   -15% (450 Kč)
Značka: SCOTT, katalogové číslo: 2412511018007, váha: 0,28 kg
69% z 12 hodnocení
  

Přilba SCOTT ARX MTB PLUS - perfektní lehká přilba za rozumnou cenu s inovativním systémem ochrany mozku MIPS. Upínací systém MRAS2 vám zajistí pohodlné a bezpečné nošení přilby.

Více informací

Zboží už není dostupné

Podobné zboží naleznete v kategorii Přilby pro dospělé

15%

Zvolte velikost přilby:

Zboží již není dostupné

Přilba SCOTT ARX  se umístila na prvním místě v nezávislém testu časopisu dTest - získala jako jediná plný počet 5 hvězd. V testu se objektivně hodnotila odolnost přilby při nárazu z různých úhlů a tato přilba byla nejlepší ve všech testech. Předností přilby je také velmi dobré odvětrání a pohodlný a spolehlivý upínací systém. Přilba SCOTT ARX dostupná za velmi přijatelnou cenu. Přilba SCOTT ARX PLUS je navíc vybavena špičkovou  technologií MIPS® , která lépe ochrání mozek před otřesy. 

Popis produktu

Cyklistická helma SCOTT Arx MTB Plus s inovativním systémem ochrany mozku MIPS přináší všem bikerům nejvyšší ochranu za rozumnou cenu. Upínací systém MRAS2 zajišťuje pohodlné bezpečné nošení helmy, abyste se mohli soustředit jen na jízdu. Všechny zkušenosti získané v průběhu vývoje našich špičkových MTB helem jsme aplikovali do tohoto skvělého univerzálního kousku.

TECHNOLOGIE MIPS: 

MIPS je vrstva s nízkým třením uvnitř helmy, která umožňuje, aby se hlava při šikmém nárazu otáčela ve vztahu k helmě. To podstatně snižuje rotační intenzitu a možné poškození mozku.

Běžné helmy jsou testovány na pád kolmo na pevnou podložku. Jsou vyrobeny k ochraně hlavy před přímým / radiálním nárazem. MIPS již více než 15 let zkoumá pády, které se stávají ve skutečnosti. Ve spolupráci s předními světově uznávanými neurochirurgy a odborníky potvrdil MIPS®, že při pádu dopadá člověk ve většině případů hlavou na zem v určitém úhlu, čímž dochází k otřesu mozku způsobenému rotačním nárazem1. Ten může zapříčinit poškození mozku. Helma vybavená systémem MIPS®většinu této rotační energie pohltí, a je tak schopna zajistit vám vyšší ochranu. V případě, že by se vám přece jenom podařilo dopadnout na hlavu kolmo, helma se systémem MIPS® vás ochrání stejně dobře jako běžná helma.  

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Přilba SCOTT ARX MTB PLUS red/black ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.