PELLS - novinka v naší nabídce

Nově zařazujeme do naší nabídky špičková kola s dlouhou tradicí od české značky PELLS. Tuto značku Vám představíme nyní podrobněji......

PELLS je česká značka, která je na trhu již od roku 1991. Za celou tu dobu si prošla svým vývojem a našla mnoho spokojených zákazníků napříč celou ČR. Kola PELLS jsou koncipována tak, aby nabídla svým uživatelům maximum závodní a sportovní vybavení, kvalitu, inovaci a jedinečný design. 

Kola PELLS jste mohli potkávat na mnoha závodech, včetně světových pohárů, mistrovství světa nebo třeba na olympiádě. Zkušenosti ze závodního prostředí Pells postupně zapracoval do ucelené kolekce svých kol  a nabídnul je široké veřejnosti. 

Co je výjimečného na  této značce oproti ostatní konkurenci jsou precizně navrhnuté rámy s výbornou geometrií, které se vyznačují sportovním zaměřením, ale zároveň uživatelům nabízí dokonalý pocit pohodlí. 

 

CO TEDY V NABÍDCE NAJDETE ? 

Připravili jsme v kategorii horských kol celou nabídku kol pro rok 2021. Prohlédnout si je můžete již teď na našich stránkách, dostupnost těchto modelů bude v průběhu května/června. V horských kolech najdete nejprodávanější kategorii kol s názvem RAZZER, kde najdete jak modely dostupné pro občasné vyjížďky - modely RAZZER ZERRO, RAZZER BASE nebo RAZZER FIRST, tak i modely se závodními ambicemi RAZZER PRO, RAZZER RACE nebo RAZZER ELITE

Rámy jsou konstruovány tak, aby došlo k ideálnímu poměru sportovní jízdy a pohodlí. Navrhovány jsou tak, aby byl rám tuhý přesně v místech, kde je to potřeba pro dokonalé přenášení síly jezdce a naopak pružil na nerovnostech bez negativního vlivu na řízení a ztrátu výkonu. 

 

ZAJÍMAVÁ NABÍDKA U DÁMSKÝCH MTB MODELŮ

I zde je určitě se na co těšit. Dámské modely kopírují výbavou stejné modely v kategorii pánských MTB modelů, ale mají upravenou geometrii, aby dokonale padla všem cyklistkám s důrazem na maximální komfort, ale při zachování sportovně laděného posedu. Velmi zajímavý je jednoduchý design kol, který ale cílí jasně na dámy. V nabídce jsou jak modely cenově dostupné na občasné vyjížďky, tak i modely na náročnější cyklistiku. Velký důraz je v tomto segmentu kladen i na váhu kol. 

 

I CYKLOTURISTI SI PŘIJDOU NA SVÉ

Trošku opomíjená kategorie u jiných značek kol má u PELLSU své pevné místo. Najdete zde řadu krosových kol jak na občasné vyjížďky a nenáročnou cykloturistiku, nebo třeba jen na dojíždění do zaměstnání, ale i modely pro náročné a delší cykloturistické výlety. Zejména model CRONO ELITE  je výborné kolo s lehkých rámem, s možností přidělat brašny, nosiče, převody 3x10 SHIMANO DEORE a se vzduchovou vidlicí. Takových modelů již mnoho na trhu nenejdete. 

ZAJÍMAVÁ JUNIORSKÁ KOLA V NABÍDCE

PELLS má v nabídce i dva zajímavé modely pro juniorské jezdce. Kola jsou ideálním přechodem mezi dětskou a dospělou cyklistikou na 27,5" kolech. Model RAZZER BASE 7  v cenovce do 15 tis nabízí jednoduché řazení s převody 1x9, model RAZZER COMP 7  míří už na závodně laděné jezdce, najdete zde kvalitní sadu Shimano DEORE 1x10 a vzduchovou vidlici. Rámy jsou navržené tak, aby svou geometrií dokonale sedly právě těmto juniorským jezdců a vyrábí se ve dvou velikostech. Takže obsáhnou velikost jezdce od 145 cm do cca 165 cm

DOKONALÉ DOPLŇKY

PELLS má v nabídce i celou škálu nádherných a funkčních doplňků pod brandem PELLS od doplňků ke kolu, tak i co se týká oblečení, přileb. I tyto výrobky postupně zahrneme do naší nabídky, abychom vám nabídli ucelenou řadu začky PELLS, které věříme. 

 

 

Modely PELLS 2021


Další články

CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Cyklooblečení SILVINI v Brně

Cyklooblečení SILVINI v Brně

Trošku jsme si pohráli s prodejnou a předělali jsme přední část, kde najdete jednak ucelené řady doplňků, ale hlavně nově SHOP & SHOP pro značku SILVINI.
Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.