KOLA A ELEKTROKOLA CUBE 2020

V tomto článku vám představíme novou kolekce kol a elektrokol CUBE 2020, kompletní nabídku těchto kol si můžete prohlédnout u nás na webu a můžete se stavit k nám na prodejnu, kde najdete nyní již přes 350 kol připravených kompletně na prodej.

Německá firma CUBE pro rok 2020 představil kompletní kolekci kola a elektrokol a opět si drží svůj standard. Kola jsou pro rok 2020 opět vybavena špičkovými komponenty od SHIMANA, SRAMU, vidlice FOX, ROCK SHOX a SUNTOUR. To vše na výborných rámech a v porovnání s konkurencí jsou maloobchodní ceny nastaveny opět velmi zajímavě. Jak již bývá tradicí, jsou to jedny z nejlépe vybavených kol na trhu. 

To se samozřejmě odráží i v poptávce po těchto kolech a vypadá to, že situace na trhu bude v lepším případě stejná. Již teď některé modely jsou vyprodané a nedají se objednat. Na tuto situaci jsme reagovali a máme objednané dostatečné množství modelů jak normálních kol, tak i elektrokol. Ihned po výrobě tato kola naskladňujeme, takže právě teď je nejvhodnější doba si vybrat ze široké nabídky ještě dostupných modelů, případně si u nás můžete vybraný model rezervovat a dostanete ho ihned po první výrobě. 

V nabídce normálních kol najdete velmi zajímavé modely v kategorii kol na 29" kolech, jedním z nejlépe vybavenýh kol n a trhu ve střední třídě je opět model ATTENTION SL, který si u nás již můžete objednat. Z dalších zajímavostí je přechod na řazení u většiny dražších modelů na 1x12 a to ať se SRAMEM, tak i s SHIMANEM. Nejlevnější model s převody 1x12 najdete dokonce na kole již za 18990,- a to na modelech ANALOG. 

 

Karbonová kola začínají letos již v ceně od 41990,- a za tuto cenu dostanete špičkově vybavené kolo REACTION C:62 PRO s převody Shimano XT 1x12, vidlicí ROCK SHOX JUDY a brzdami SHIMANO XT. 

Největší pozornost se zaměřuje již několik let na elektrokola. A právě tady je CUBE jednička na trhu za bezkonkurenční cenu. V kolekci najdete kompletní nabídku motorů BOSCH a již na modelech střední třídy nové motory BOSCH CX 4 generace a nově také silnější plně integrované baterie o kapacitě 625 Wh. To vše v krásném designu a v perfektní kvalitě. Pokud uvažujete o koupi elektrokola a budete si chtít kolo nejprve vyzkoušet, pak máme nově otevřenou půjčovnu, kde si můžete vybrané modely z nabídky půjčovny vyzkoušet a půjčit si ho i na víc dní. 

Velmi zajímavá a poptávaná jsou celoodpružená kola z názvem STEREO, kde si můžete vybrat se zdvihů 120mm, 140mm a 160mm. Tato kola máme na prodejnu objednaná, ale vzhledem k zájmu jich máme již 2/3 zamluvených pro konkrétní zákazníky. Proto doporučujeme vybírat teď a neodkládat na jaro, pak bude již s dostupností těchto kol problém stejně jako každý rok. 

Pokud se rozhodnete pro nákup kola u nás, můžete využít slevový systém, možnost si kola vyzvednout osobně v Brně, Praze a Českých Budějovicích, nebo Vám kolo pošleme seřízené na vámi zvolenou adresu a to vše zdarma. Také od nás dostanete ZDARMA garanční prohlídku po ujetí cca 300 km a kolo si odvezete kompletně seřízené, nastavené a plně připravené k jízdě, včetně nahrání aktuální nejnovější verze do řídící jednotky. Vzhledem k tomu, že máme všechna potřebná školení a jsme autorizovaní prodejci BOSCH, pak vám u nás zajistíme i kompletní servis na tato kola. Pokud chcete mít jistotu, že nakupujete opravdu u odborníků, pak se můžete podívat na naše recenze na heuréce, zboží nebo i na googlu

Doporučujeme


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.