--%>

Na vašem soukromí nám záleží

Bike-life.cz
0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 430 574.

Elektrokola PELLS s motory BOSCH

Úplná novinka v elektrokolech na trhu se objevila od značky PELLS. Kromě kol s motory Bafang přišla firma PELLS s novinkou v podobě řady kol s názvem PELLS THORR EVO, která jsou vybavena výhradně motory značky BOSCH. A tato kola Vám představíme níže.
kola pells 2022
 

PELLS THORR EVO ADVANCED

Pells nabízí v této řadě hned tři modely kol. Nejlevnější model s názvem PELLS THORR EVO ADVANCED je kolo vybavené motorem BOSCH PERFORMANCE CX 4 generace a silnou baterií 625 Wh. Krásné zpracování kola s elegantně zapracovanou baterií do rámu - to je společný ukazatel u všech třech elektrokol s motory BOSCH. Model THORR EVO ADVANCED je vybavený spolehlivou sadou SHIMANO ALIVIO 1x9 a přední odpruženou vidlicí s uzamykáním od značky SUNTOUR. Tento model je ideální pro všechny náročnější cykloturisty, kteří chtějí spolehlivý motor, silnou baterii a spolehlivé komponenty pro každodenní cyklistiku. 

 

PELLS THOR EVO PRO

Druhým modelem s výborným poměrem cena a výbava je model PELLS THOR EVO PRO. Tady za necelých 100 000,- Kč již dostanete to nejlepší, co momentálně na trhu BOSCH nabízí. Zcela nový systém s označením SMART, motorem BOSCH PERFORMANCE CX 4 generace s výkonem 85 Nm a nejsilnější baterií BOSCH PowerTube 750 . S touto baterií ujedete o dalších cca 25% více, než s doposud používanými bateriemi. Obrovskoou výhodou těchto SMART systému však je to, že budou neustále doplňovány o nové funkce, které si budete moci dohrávat sami přes aplikaci ve svém mobilním telefonu do svého kola. Také ovladač a displey je kompletně nový, přehledný a najdete v něm všechny důležité informace. Více se o novém BOSCH SMART Systému můžete dočíst i zde. Výbava tohoto kola už odpovídá tomu, že kupujete to nejlepší, co momentálně na trhu je. Kolo je vybavené spolehlivou vidlicí RockShox JUDY Silver 120 mm a vybavené sadou SHIMANO DEORE 1x12. 

PELLS THOR EVO ELITE

Třetím modelem, který je nejvýše postaveným modelem z řady EVO je model s názvem PELLS THORR EVO ELITE. Toto kolo je vybaveno stejným motorem a a baterií jako výše popsaný model PRO, ale má ještě o trochu lepší výbavu kola. Spolehlivá sada SHIMANO XT 1x12 a odpružená vidlice RockShox Recon se zdvihy 120 mm. Navíc je toto kolo vybaveno teleskopickou sedlovkou, takže nákupem tohoto modelu získáte špičkově vybavené kolo na náročnou cykloturistiku. 


Další články

Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Firma CUBE představila tento týden zcela nové modely nejlehčích elektrokol z řady AMS HYBRID ONE44. Právě vyšla jedna z prvních recenzí těchto elektrokol na mtb-news.de a právě tuto recenzi Vám přiblížíme.
Novinky BOSCH 2024

Novinky BOSCH 2024

Největší výrobce motorů a komponentů pro elektrokola firma BOSCH představila několik novinek pro rok 2024, které doplňují ucelenou řadu BOSCH SMART SYSTEM.
Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

V tomto článku vám přehledně ukážeme možnosti a nové funkce pro vaše elektrokolo s pohonem BOSCH a novým SMART SYSTÉMEM.