CUBE 2023 - připravujeme

Modely kol z kolekce CUBE 2023 již máme objednané a co je důležitější, tak i potvrzené.

Prozatím je na kolekci CUBE 2023 ještě embargo, takže novinky Vám představíme hned,  jakmile bude kolekce představena oficiálně. Ale už teď víme, že se opět mužete těšit na kolekci za bezkonkurenční ceny, parádní designy a výborné výbavy na všech kolech. 

V elektrokolech CUBE 2023 můžete opět počítat s motory BOSCH a to i s výrazně rozšířenou kolekcí s nejnovějším systémem BOSCH SMART systém. Kompletní novinky zveřejníme u nás na stránkách, takže si  budete moci podrobně porovnat jednotlivé modely a hlavně uvidíte i modely, které máme potvrzené a budou během roku 2023 dostupné. 

I přes znatelné problémy s dodávkami napříč trhem u všech značek nám CUBE jako jedna z mála firem průběžně dodává kola a podobně by tomu mělo být i příští rok. Je to dáno tím, že se jedná o jednoho z nějvětších výrobců kol v Německu s výrobní kapacitou kolem 1 milionu kol ročně. Díky silnému zázemí ,finanční stabilitě a hlavně týmu, který se podílí na vývoji značky CUBE máme zaručeno, že i v této složité době Vám dokážeme nabídnout krásná kola za bezkonkurenční ceny. 

 

Jsme rádi, že můžeme být součástí prodejní sítě CUBE jako PREMIUM DEALER. 

 

 

Příslušenství BOSCH


Další články

ELEKTROKOLA PELLS s motory BOSCH

ELEKTROKOLA PELLS s motory BOSCH

Úplná novinka v elektrokolech na trhu se objevila od značky PELLS. Kromě kol s motory Bafang přišla firma PELLS s novinkou v podobě řady kol s názvem PELLS THORR EVO, která jsou vybavena výhradně motory značky BOSCH. A tato kola Vám představíme níže.
Čti dále
OSOBNÍ ODBĚRY kol po celé ČR

OSOBNÍ ODBĚRY kol po celé ČR

Abychom pro Vás zajistili maximální možný servis, tak jsme výrazně rozšířili možnosti vyzvednutí plně seřízených kol po celé České republice.
Čti dále
KOLOFIX - profesionální služby pro Vás

KOLOFIX - profesionální služby pro Vás

od 1.1.2022 rozšíříme možnost vyzvednout si objednané kolo v síti poboček KOLOFIX, kompletně seřízené a připravené ihned pro jízdu. Tuto službu platíme, ale dobrá zpráva je - pro Vás je ZDARMA.
Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.