CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.

NOVINKY CUBE 2022

 

Výrobce kol CUBE pro rok 2022 přišel z celou řadou novinek, některé jsou sice ještě tajné a mohou se zveřejnit až od 1.září , ale již nyní si můžete podstatnou část kolekce prohlédnout. Co je velmi zajímavé, i pro rok 2022 kola CUBE budou za velmi atraktivní ceny a došlo oproti jiným výrobcům jen k minimálnímu zdražení. Navíc v současné době, kdy se všechny značky potýkají s enormním nedostatkem dílů do výroby, posouvají dodávky i o více jak celou sezónu, tak CUBE by mělo od začátku srpna dodávat na obchody již první modely z řady 2022. To je v dnešní době tak trochu zázrak. 

Dá se předpokládat, že vzhledem k velmi zajímavým podmínkám, cenám a dostupnosti bude o kola CUBE 2022 velký zájem. Proto pokud uvažujete o nákupu kola nebo elektrokola CUBE, tak neváhejte, v sezóně bývá s dostupností kol již významně větší problém než nyní, kdy první modely chodí na obchod. 

Máme pro Vás objednanou i potvrzenou  velkou zásobu těchto kol, takže po první vlně výroby bude z čeho vybírat. Najdete u nás jak kolekci klasických 29" kol v pánském i dámském provedení, tam máme potvrzenou skoro celou řadu, tak i elektrokola jak klasická, tak i celoodpružená. Samozřejmostí je možnost si kolo prohlédnout a vyzkoušet u nás na prodejně, kompletní záruční i pozáruční servis. 

V klasických šlapacích kolech bude určitě velmi zajímavá opět řada kol ATTENTION, ACID, REACTION na nových hliníkových rámech a také řada REACTION C:62 na karbonových rámech, které i pro rok 2022 vychází velmi zajímavě cenově.  

V elektrokolech sází CUBE opět na to nejlepší na trhu, takže na všech kolech najdete komplet BOSCH, což je záruka, ža si jízdu na kole opravdu užijete. Od 1. září zveřejníme i novinky od BOSCH pro rok 2022 a i tam se máte na co těšit. 

I zde máme objednané a potvrzené téměř kompletní řady kol REACTION HYBRID a i celoodpružená kola STEREO HYBRID se zdvihy 120, 140 a 160. I tady platí pro rok 2022 bezkonkurenčně nejlepší poměr výbavy a ceny na trhu v porovnání s ostatními značkami.

Potvrzenou objednávku máme i v kategorii gravel, cyklokrosových a silničních kol, i zde by první modely měly být dostupné u nás na prodejně v průběhu podzimu. 

První modely si již můžete také prohlédnout na našich stránkách, v případě zájmu Vám můžeme zjistit předběžný termín výroby a naskladnění, případně si můžete u jednotlivých modelů nastavit hlídání dostupnosti a v okamžiku naskladnění Vám přijde upozorňující email. 

 

BIKE-LIFE.CZ doporučuje


Další články

ELEKTROKOLA PELLS s motory BOSCH

ELEKTROKOLA PELLS s motory BOSCH

Úplná novinka v elektrokolech na trhu se objevila od značky PELLS. Kromě kol s motory Bafang přišla firma PELLS s novinkou v podobě řady kol s názvem PELLS THORR EVO, která jsou vybavena výhradně motory značky BOSCH. A tato kola Vám představíme níže.
Čti dále
CUBE 2023 - připravujeme

CUBE 2023 - připravujeme

Modely kol z kolekce CUBE 2023 již máme objednané a co je důležitější, tak i potvrzené.
Čti dále
OSOBNÍ ODBĚRY kol po celé ČR

OSOBNÍ ODBĚRY kol po celé ČR

Abychom pro Vás zajistili maximální možný servis, tak jsme výrazně rozšířili možnosti vyzvednutí plně seřízených kol po celé České republice.
Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.