CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.

NOVINKY CUBE 2022

 

Výrobce kol CUBE pro rok 2022 přišel z celou řadou novinek, některé jsou sice ještě tajné a mohou se zveřejnit až od 1.září , ale již nyní si můžete podstatnou část kolekce prohlédnout. Co je velmi zajímavé, i pro rok 2022 kola CUBE budou za velmi atraktivní ceny a došlo oproti jiným výrobcům jen k minimálnímu zdražení. Navíc v současné době, kdy se všechny značky potýkají s enormním nedostatkem dílů do výroby, posouvají dodávky i o více jak celou sezónu, tak CUBE by mělo od začátku srpna dodávat na obchody již první modely z řady 2022. To je v dnešní době tak trochu zázrak. 

Dá se předpokládat, že vzhledem k velmi zajímavým podmínkám, cenám a dostupnosti bude o kola CUBE 2022 velký zájem. Proto pokud uvažujete o nákupu kola nebo elektrokola CUBE, tak neváhejte, v sezóně bývá s dostupností kol již významně větší problém než nyní, kdy první modely chodí na obchod. 

Máme pro Vás objednanou i potvrzenou  velkou zásobu těchto kol, takže po první vlně výroby bude z čeho vybírat. Najdete u nás jak kolekci klasických 29" kol v pánském i dámském provedení, tam máme potvrzenou skoro celou řadu, tak i elektrokola jak klasická, tak i celoodpružená. Samozřejmostí je možnost si kolo prohlédnout a vyzkoušet u nás na prodejně, kompletní záruční i pozáruční servis. 

V klasických šlapacích kolech bude určitě velmi zajímavá opět řada kol ATTENTION, ACID, REACTION na nových hliníkových rámech a také řada REACTION C:62 na karbonových rámech, které i pro rok 2022 vychází velmi zajímavě cenově.  

V elektrokolech sází CUBE opět na to nejlepší na trhu, takže na všech kolech najdete komplet BOSCH, což je záruka, ža si jízdu na kole opravdu užijete. Od 1. září zveřejníme i novinky od BOSCH pro rok 2022 a i tam se máte na co těšit. 

I zde máme objednané a potvrzené téměř kompletní řady kol REACTION HYBRID a i celoodpružená kola STEREO HYBRID se zdvihy 120, 140 a 160. I tady platí pro rok 2022 bezkonkurenčně nejlepší poměr výbavy a ceny na trhu v porovnání s ostatními značkami.

Potvrzenou objednávku máme i v kategorii gravel, cyklokrosových a silničních kol, i zde by první modely měly být dostupné u nás na prodejně v průběhu podzimu. 

První modely si již můžete také prohlédnout na našich stránkách, v případě zájmu Vám můžeme zjistit předběžný termín výroby a naskladnění, případně si můžete u jednotlivých modelů nastavit hlídání dostupnosti a v okamžiku naskladnění Vám přijde upozorňující email. 

 

BIKE-LIFE.CZ doporučuje


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Cyklooblečení SILVINI v Brně

Cyklooblečení SILVINI v Brně

Trošku jsme si pohráli s prodejnou a předělali jsme přední část, kde najdete jednak ucelené řady doplňků, ale hlavně nově SHOP & SHOP pro značku SILVINI.
Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.