ČESKÁ ZNAČKA KOL 4EVER 2020

Připravili jsme pro vás krátky přehled novinek v kolekci kol a elektrokol značky 4EVER pro rok 2020. Všechna kola si můžete objednat u nás na eshopu, nebo se přijít podívat přímo na prodejnu v Brně, kde ihned po výrobě budou vystavená. Největší výběr kol a elektrokol značky 4EVER v Brně najdete právě na naší prodejně.

4EVER je jedna z nejstarších a nejstabilnějších  firem v ČR působící v oblasti cyklo průmyslu, která má 100% české vlastníky. Zároveň je to jedna z největších výrobních  firem v ČR, která vyrábí cca 70 000 kol ročně. Svoji produkci vyrábí pod značkou 4EVER, ostatní montáže pro renomované německé firmy. 

Pro rok 2020 4EVER přišel s novinkou karbonových celoodpružených kol se zdvihy 140mm na 29" kolech a na karbonových rámech. Navázal tak na své dřívější modely SXC, které ovšem byly na kolech o průměru 27,5". Tato kola budou v nabídce od poloviny ledna, jedná se celkem o 3 modely a v porovnání cena x výbava vycházejí tato kola velmi zajímavě. Všechny tři modely najdete s převody 1x12, jak je nyní trend pro horskou cyklistiku. Dohledat se dají také recenze na tato kola, protože byly před uvedením na trh na testování na různých servrech a v časopisech, kde výsledek dopadl nad očekávání dobře. 

   

 

 

Další velmi zajímavou novinkou v karbonových rámech je zavedení modelu SCANNER LADY. Jedná se o kola v dámské geometrii a v nádherném designu, která doplňují kolekci kol SCANNER v pánském provedení. Po těchto kolech byla loni velká poptávka, takže výrobce zareagoval a vyrobil i model pro cyklistky. Kola se vyznačují velmi zajímavým rámem z materiálu Carbon High Modulus a výbornou geometrií, která je prověřena jednak opět testy renomovaných serverů a časopisů, ale najdete na těchto kolech i jezdce závodních týmů Cyklo BULIS nebo třeba reprezentaci Nového Zélandu. 

 

 

 

 

 

 

Následuje kategorie karbonových kol INEXXIS, kde je kladen důraz na kompromis ceny a výbavy, i když tady o žádný kompromis nejde. Tato kola jsou vyrobena také na rámech Carbon HIGH MODULUS a s velmi zajímavou cenou. Nejdražší model koupíte za 49990,- nejlevnější karbonový model naopak za 42990,- 

 

V kategorii kol na 29" kolech a s hliníkovým rámem najdete modelovou řady rozšířenou o modely SKYBIRD, VICTORY v cenách 22990,- a velmi zajímavý model FIRETRACK 29 s výbavou SHIMANO SLX 2x11 a vzduchovou vidlicí ROCK SHOX. Celá kolekce je nově v jednoduchém velmi líbivém designu, postavena na kvalitních komponentech a ve velmi zajímavých cenách. 

 

Za pozornost stojí ještě určitě rozšířená řada ( v minulých letech velmi úspěšná ) dámských MTB kol jak v rozměrech na 29" kolech, tak i na 27,5" kolech. Kola si v této řadě vybere každý - jak ten, kdo chce již krásné lehké sportovní kolo  s kvalitní výbavou ( modely HAZARD a YOGA ) , tak i ten , kdo hledá krásné kolo na spolehlivých komponentech za rozumnou cenu ( modely MELODY, FRONTBEE nebo RED-HOT Lady ) 

 

V dětských a juniorských kolech je nabídka ustálená, za pozornost stojí určitě zcela nový model DARK 29 na nízkém 15,5" rámu s komponenty SRAM 1x12 , vzduchovou vidlicí a s cenou 21990,- . Váha u tohoto kola včetně pedálů je jen 12,4 kg, což určitě sportovně založené děti  ocení. 

 

Na cykloturisty 4EVER myslí také a v kolekci najdete ještě celou řadu krosových kol jak v pánském provedení, tak i v dámském. I když je tato kategorie kol díky nástupu horských 29" kol trochu u ostatních výrobců v pozadí zájmu, tak u 4EVER je tato nabídka pořád široká a nutno podotknout, že opět ve výbrném poměru cena a výbava. 

 

Výraznější změny se dočkala i řada elektrokol ENNYX s nejsilnějšími motory na trhu BROSE. Jsou pro rok 2020 osazeny novou řadou motorů BROSE - S a s novým dysplejem, který si nově rozumí pomocí technologie bluetooth i s vašim chytrým telefonem.  Přibyly nové barvy na těchto osvědčených modelech, stejně tak se o barevné kombinace rozšířila i kola krosová a trekkingová z řady elektrokol MARIANNE a MERCURY s motory BAFANG a baterií 630 Wh. 

 

U nás na prodejně i na webu najdete kompletní nabídku těchto kol pro rok 2020, kola si můžete u nás na prodejně vyzkoušet, s výběrem vám rádi poradíme. Všechna kola si můžete objednat přes náš eshop, kola zašleme na vámi udanou adresu připravená a seřízená, případně si je můžete vyzvednout jako osobní odběr kompletně nachystaná a připravené k okamžité jízdě na prodejně v Brně, ve smluvních servisech v Praze a Českých Budějovicích. Zdarma máte od nás ještě garanční prohlídku po ujetí cca 300 km, zajišťujeme následný servis na všechna kola. 

Ke každému kolu 4EVER dostanete ještě jako dárek prodlouženou záruku na kolo na 3 roky a jeden rok pojištění zdarma proti odcizení. 


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.