--%>

Na vašem soukromí nám záleží

Bike-life.cz
0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 430 574.

BOSCH - nové funkce pro bezpečí kola

Že je BOSCH v současnosti jedničkou na trhu co se týká pohonů pro ebiky je již delší dobu jasné. Nyní opět novou aktualizací posunul laťku tohoto systému ještě o level výš.

 

BOSCH V NOVÉ AKTUALIZACI ZVYŠUJE DIGITÁLNÍ OCHRANU KOLA

Bosch představil novou aktualizaci, která Vám dodá ke kolu další možnosti v oblasti digitálního zabezpečení pro Vaše kolo. Přemýšlení o bezpečnosti je zase o krok dál. Díky nové akualizaci můžete své kolo odemknout a zase uzamknout nově i přes displej a to jak KIOX 300, tak i přes nově představený KIOX 500. Takže každá Vaše jízda bude plná zážitků a při zaparkování kola třeba před kavárnou si jednoduše své kolo uzamknete telefonem zdarma přes funkci eBike Lock, nebo právě novou možností přes displej. Stačí si displej z kola vyjmout a kolo je deaktivováno. Při následném nasazení displeje se kolo opět aktivuje a můžete pokračovat v jízdě. Můžete si tedy nastavit jako klíč buď Váš chytrý telefon, nebo displej, nebo kombinaci obou pro maximální zabezpečení. 

Systém BOSCH nechce dělat kompromisy v ochraně před odcizením, i když jste během přestávky na kávu myšlenkami zcela jinde. S novou aktualizací  přidali další pojistku, která přesně tuto mezeru uzavírá. Když odpočíváte ve své oblíbené kavárně a váš eBike stojí venku, můžete v aplikaci eBike Flow použít tlačítko „Podržením odemknete“, abyste měli jistotu, že vaše kolo eBike nikdo nepozorovaně neodemkne. Stačí v nastavení deaktivovat funkci „Automatické odemknutí“ a kolo eBike zůstane uzamčené.

Když budete připraveni pokračovat v jízdě, jednoduše stiskněte a podržte tlačítko „Podržet pro odemknutí“ a ručně odemkněte svůj eBike. Krátký akustický signál potvrdí odemknutí. Tak kombinujeme pohodlí a bezpečnost – jak to od zážitku z jízdy na elektrokole očekáváte.

Další novinkou, kterou přináší tato aktualizace je ta, že pokud elektrokolo sdílí více osob, například v rodině nebo mezi přáteli, lze nadefinovat několik digitálních klíčů a v případě potřeby je opět smazat. Ochrana poskytovaná funkcí eBike Lock již není vázána na jeden chytrý telefon.

 

MOŽNOST PERSONALIZAVANÉHO ZOBRAZENÍ NA DISPLEJI 

Tato aktualizace také umožňuje přizpůsobit si vzhled displeje přesně tak, jak Vám to vyhovuje. Ať už na cestě do práce, na divokých trailech nebo při objevování nových tras: každý okamžik na eBiku je jedinečný. To si zaslouží stejně jedinečný displej. U zařízení Kiox 300 nebo Kiox 500 se proto můžete rozhodnout, co chcete vidět. Stávající obrazovky můžete přizpůsobit přímo v aplikaci – od zobrazených údajů o jízdě až po jejich pořadí. Ale proč nejít ještě dál? Díky více než 30 dostupným informacím a přizpůsobitelným zobrazením si můžete vytvořit vlastní zobrazení. Můžete si vybrat mezi rozložením s jednou, dvěma nebo třemi dlaždicemi a nastavit vše podle svých preferencí. Tak budete mít vždy přehled o tom, co je pro vás důležité. 

Novou aktualizaci si můžete jednoduše stáhnout zdarma  přes aplikaci eBike Flow, která je dostupná v příslušném obchodě App Store nebo Google Play ke stažení. 

 

Elektrokola s motory BOSCH


Další články

Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Firma CUBE představila tento týden zcela nové modely nejlehčích elektrokol z řady AMS HYBRID ONE44. Právě vyšla jedna z prvních recenzí těchto elektrokol na mtb-news.de a právě tuto recenzi Vám přiblížíme.
Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

V tomto článku vám přehledně ukážeme možnosti a nové funkce pro vaše elektrokolo s pohonem BOSCH a novým SMART SYSTÉMEM.
Jsme BOSCH servisní centrum

Jsme BOSCH servisní centrum

Jsme autorizovaný eBIKE BOSCH servisní centrum. Díky účasti na pravidelných školeních pořádaných firmou BOSCH pro prodejce jsme schopni Vám zajistit kompletní servis pro Vaše elektrokolo.