Online pojištění jízdní kola nebo elektrokola

Nově Vám nabízíme možnost pojistit si online svoje jízdní kolo, nebo elektrokolo přes BIKEPLAN.CZ. Specializované pojištění Vám pokryje celou škálu rizik, jeho sjednání nezabere víc jak 5 min a je opravdu přehledné. Navíc s kódem BIKELIFE dostanete při sjednání pojištění 2 měsíce ZDARMA.

KDO A CO JE BIKEPLAN

BIKEPLAN si zakládá na přátelském, lidském a zákaznicky orientovaném přístupu. Mluvíme tak, abyste nám rozuměli, neschováváme se za složité právnické kličky a nenápadné poznámky malým písmem, nemáme žádná „ale“ skrytá mezi řádky nebo pod čarou. Pojištění BikePlan je spolehlivé, transparentní, jednoduché a nabízí nejširší pojistnou ochranu na trhu. Za pojištěním BikePlan stojí česká MyPlan Insurance a německá pojišťovna HDI Global Specialty SE s celosvětovou působností a ročním obratem více než 40 miliard €.

PROČ O TOM UVAŽOVAT?

Ročně je dle statistik v ČR odcizeno kolem 10 000 kol. Díky unikátnímu pojištění, které si můžete jednoduše uzavřít online se o své kolo bát nemusíte. Díky tomuto pojištění si můžete namodelovat pojištění tak, aby co nejvíce vyhovovalo vašim představám.

S POJIŠTĚNÍM BIKEPLAN JSTE POJIŠTĚNI NA 12 MĚSÍCŮ

  • krádež z objektu, prostor nebo volného prostranství
  • poškození či zničení když spadnu, nebo nabourám
  • poškození nebo zničení při přepravě
  • pojištění osobních věcí v kapsách nebo v batohu
  • krádež z auta nebo nosiče na kolo
  • odpovědnost za škody vzniklé v provozu
  • vandalismus a loupežná přepadení
  • pojištění baterie, motoru, displeje a řídící jednotky

Je sice pravda, že jízdní kolo bývá často zahrnuto do pojištění domácnosti, to se ale většinou vztahuje pouze na pojištěné prostory a u většiny pojišťoven také s mnoha výlukami a zcela zanedbatelnými pojistnými limity. Proto vám doporučujeme mít sjednané specializované pojištění, které poskytuje plnou ochranu vašeho kola proti krádeži, ke které dojde jak ve volném prostranství, tak například v hotelu, penzionu, kanceláři, restauraci, v autě nebo na zadním nosiči za autem. Při pojištění BikePlan v případě krádeže obdržíte vyplacenou částku, na kterou jste si kolo nebo elektrokolo pojistili, po odečtu vaší spoluúčasti.

JAK SI SJEDNAT POJIŠTĚNÍ BIKEPLAN

ZVOLTE, CO CHCETE POJISTIT

Jednoduše si vyberte předmět pojištění a zadejte do formuláře všechny vstupní údaje i hodnoty, na základě kterých vám kalkulačka spočítá přesnou cenu pojištění.

VYBERTE SI SPOLUÚČAST

Zvolte si jednu z pěti možností spoluúčasti, vhodná připojištění či doplňkové produkty tak, aby odpovídaly vašim požadavkům. Libovolně si můžete také vybrat, zdali chcete pojistit i odpovědnost z provozu.

SHRNUTÍ A PLÁTCE POJIŠTĚNÍ

Zkontrolujte si datum počátku a shrnutí rozsahu pojištění. Pokud máte slevový kód, můžete jej jednoduše uplatnit. Poté zadejte údaje o pojistníkovi, vyberte si frekvenci plateb a platební metodu. Máme pro Vás slevový kód BIKELIFE

PROVEĎTE PLATBU POJISTNÉHO

Máte možnost si zvolit celou řadu platebních možností. Zaplatit můžete online platební kartou, PayPal, Apple Pay i Google Pay až po platbu převodem na bankovní účet.

FOTOGRAFIE A SÉRIOVÉ ČÍSLO

Vztah je o důvěře! Dle instrukcí při online sjednání nebo z emailu, vyfoťte vámi pojištěný předmět a min. 3 povinné fotky, včetně sériového čísla nahrajte do vaší Klientské sekce. Je to velice jednoduché, máte na to až 14 kalendářních dnů. Více informací zde

Spočítat pojištění


Další články

Novinky CUBE 2024

Novinky CUBE 2024

Prezentaci novinek CUBE 2024 již máme za sebou, kola máme objednaná a již připravujeme prezentaci novinek i pro Vás. Zatím je ještě na většinu nových kol uvaleno embargo, ale něco je již přeci jen venku.
Čti dále
Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

Aplikace eBIKE FLOW pro Smart systémy BOSCH

V tomto článku vám přehledně ukážeme možnosti a nové funkce pro vaše elektrokolo s pohonem BOSCH a novým SMART SYSTÉMEM.
Čti dále
BOSCH - nové funkce pro bezpečí kola

BOSCH - nové funkce pro bezpečí kola

Že je BOSCH v současnosti jedničkou na trhu co se týká pohonů pro ebiky je již delší dobu jasné. Nyní opět novou aktualizací posunul laťku tohoto systému ještě o level výš.
Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.