Na vašem soukromí nám záleží

Bike-life.cz
0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 430 574.

Novinky BOSCH 2024

Největší výrobce motorů a komponentů pro elektrokola firma BOSCH představila několik novinek pro rok 2024, které doplňují ucelenou řadu BOSCH SMART SYSTEM.

 

S rokem 2024  přináší na trh firma BOSCH  nové aktualizace, chytré nástroje a zcela nové produkty, které výrazně doplňují a zase posouvají BOSCH SMART SYSTEM o pořádný kus dále. 

Jednou z hlavních novinek je zcela nový lehký motor s označením BOSCH Performance Line SX speciálně vyvinutý tak, aby byl co nejlehčí a svým zaměřením cílí na sportovně založené jezdce. Motor se dostává svojí váhou pod 2 kg, což bylo doposud něco nevídaného. Tato nová technologie dokáže umístit motor do menších prostor v rámu a dovoluje výrobcům integrovat tento motor do rámu různými novými způsoby. 

Motor má nominální příkon 250 W ( limit v EU ), maximální výkon 600 W s výkonem 55 Nm, váhu pod 2 kg a zbrusu nový " Sprint Mode" , který bude zrcadlit nejnovější technologii. Tento nový režim je navržen tak, aby přímo napodoboval vstup jezdce a nabízel přirozenou sportovní jízdu aniž by překračoval své hranice. Ideální motor pro jezdce, kteří chtějí lehké kolo, které by doplňovalo jejich sportovní jízdu intuituvnějším způsobem. 

 

PURION 200

 

Další novinkou pro rok 2024 je zcela nový ovladač doplněný o přehledný displej s označením PURION 200. Tento displej je namontovaný na levé straně řidítek a je navržen tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám jezdce.

Jediným pohybem palce můžete ovládat svůj eBike a měnit například jízdní režim nebo zobrazení na displeji. Displej je přehledný, barevný, má srozumitelné symboly. Integrovaný světelný senzor automaticky upravuje jas displeje. Purion 200 nabízí řadu funkcí, které vám umožní lépe jezdit a dorážet do cíle.

Kromě základních funkcí, jako je zapínání a vypínání elektrokola a osvětlení, můžete například pomocí tlačítek na zařízení Purion 200 aktivovat chytrou pomoc při tlačení, abyste se s elektrokolem při chůzi přemísťovali snadněji. Stisknutím tlačítka můžete během několika sekund změnit zobrazení na displeji a jednoduše vybrat informace, které jsou pro vás v danou chvíli důležité: Můžete například sledovat zbývající dojezd, podívat se, jakou vzdálenost jste již překonali, nebo zkontrolovat frekvenci šlapání. Pak to na kole bude vypadat takto: 

Výkonné kombinace displejů

Samozřejmostí je vzájemná kompaktibilita tohoto nového ovladače s ostatními displeji. Pokud chcete více informací nebo větší displej pro ještě lepší čitelnost, můžete kromě displeje Purion 200 použít ještě další displej. Jako druhý displej si nechte od specializovaného prodejce namontovat Kiox 300 nebo Kiox 500 nebo použijte svůj chytrý telefon s aplikací SmartphoneGrip a eBike Flow. Další nový hlavní displej se ovládá pomocí tlačítek na zařízení Purion 200. Purion 200 vám nadále zobrazuje informace, které byly vybrány jako poslední: Na zařízení Purion 200 si můžete například nechat zobrazovat aktuální rychlost, zatímco vás bude hlavní displej navigovat. 

System Controller

Další novinkou, se kterou se můžete setkat na nových kolech s motory BOSCH je výkonná řídící jednotka System Controller. 

Využijte výhod propojené jízdy s chytrým systémem: System Controller představuje u nové generace systému pojítko mezi vaším elektrokolem a aplikací eBike Flow. Slouží jako rozhraní pro přenos aktualizací softwaru z aplikace eBike Flow prostřednictvím rozhraní Bluetooth do vašeho eBiku a je alternativou k ovladači LED Remote. System Controller vám umožňuje využívat také inteligentní funkce, jako je například eBike Lock.


Další články

Lehká dětská kola CUBE NUMOVE

Lehká dětská kola CUBE NUMOVE

Naskladnili jsme extra lehká dětská kola CUBE NUMOVE. Podívejte se na ně blíže.
ORBEA - představení značky

ORBEA - představení značky

V tomto článku vám přiblížíme španělskou značku ORBEA, která je nově od tohoto roku u nás na prodejně.
Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Nejlehčí elektrokola CUBE AMS HYBRID ONE44

Firma CUBE představila tento týden zcela nové modely nejlehčích elektrokol z řady AMS HYBRID ONE44. Právě vyšla jedna z prvních recenzí těchto elektrokol na mtb-news.de a právě tuto recenzi Vám přiblížíme.