KOLEKCE KOL 4EVER 2021

Český výrobce kol představil svoji kompletně přepracovanou kolekci pro rok 2021. A kromě technických vychytávek se v této kolekci můžete těšit na kompletně nové designy a nutno uznat, že opravdu s exklusivními prvky a detaily.

VÝHODY OD 4EVER

Česká firma 4EVER  - jedna z největších výrobních firem v ČR v cyklistickém odvětví doposud dávala pro své zákazníky jako bonus prodlouženou záruku na všechna kola na 3 roky a k tomu 1 rok pojištění ZDARMA proti krádeži. A na tomto se nic nemění i pro rok 2021, takže pokud si zakoupíte  kolo 4EVER, tak tyto zajímavé benefity získáte také. ALe teď jiýž k samotným zajímavým novinkám v kolekci 4EVER 2021

 

CO JE NOVÉHO

V nové kolekci najdete hned několik velkých změn a to jak v klasických kolech, ale i v elektrokolech. V tomto představení Vám ukážeme novinky, které jsou napříč kolekcí v kategorii klasických kol. 

Kompletního přepracování se dočkala řada kol INEXXIS, kde si změny všimnete na první pohled, Tyto modely dostaly kompletně nový karbonový rám z TOP materiálu HIGH MODULUS, novou sportovní geometrii a hlavně zcela nový působivý design. Jsou zde použity kovové nálepky s měnící se strukturou barevných odlesků, takže finální výsledek získává opravdu punc EXKLUSIVE BICYCLES. 

V této řadě najdete nově modely INEXXIS PRO, INEXXIS TEAM a INEXXIS ELITE. Všechny tyto modely jsou postaveny na karbonovém rámu, s vidlicí ROCK SHOX JUDY BOOST 15 se 100 mm zdvihem a liší se od sebe výbavou. Ekonomický model INEXXIS ELITE je v provedení s výbavou SHIMANO DEORE/SLX 1x12 v cenovce 41990,- , nejlépe vybavený model je již s výbavou SHIMANO XT 1x12 včetně brzd ze sady XT a to v ceně 51990,- . Všechny tyto modely najdete u nás na prodejně hned jak budou vyrobeny.

 

MTB LADY - MODERNÍ, KRÁSNÉ A SPOLEHLIVÉ

V dámské kolekci jsou kola 4EVER již několik let po sobě jedny z nejpoptávanějších dámských kol ve střední a sportovní kategorii. I na tyto již osvědčené modely navazuje nová řady MTB LADY pro rok 2021, nebo z nich alespoň vychází. Již na první pohled je patrná změna v designech, které v kombinaci kovových nálepek a dokonalých laků dávají kolům nádherný nádech decentně zajímavých kol. Tato řada je opět technicky postavena tak, aby kola byla co možná s nejlepší váhou, hliníkové modely se pohybují někdo okolo 12,5 kg. Na své si přijdou vyznavači všech převodů, najdete zde jak modely s převody 1x12 ( YOGA LIGHT 29, YOGA ROSE 29 ) , tak i 2x11 ( IBIZA 29 )  a v levnějších verzích modely 2x9 ( VANESSA 29) a 3x8 ( MELODY ). Většina těchto modelů kromě modelu MELODY jsou vybaveny již vzduchovou vidlicí, takže komfort při jízdě je zajištěn. 

 

 

 

V nabídce dámských kol jsou i dva modely v rozměrech kol na 27,5" , kde na obou modelech najdete již vzduchové vidlice, model RED HOT LADY v provedení 3x8 za 15990,- a model FRONTBEE LADY 3x9 v ceně 17990,- 

ZÁVODNÍ VARIANTY PRO DÁMY

Pokud budete pokukovat po závodních strojích na karbonovém rámu, pak jsou tady osvědčené modely SCANNER LADY TEAM a SCANNER LADY ELITE. Oba jsou postaveny na karbonových rámech HIGH MODULUS, s odpruženými vidlicemi ROCK SHOX REBA BOOST 120 mm zdvih a s výbavou SHIMANO DEORE/XT, model SCANNER LADY TEAM SHIMANO SLX/XT. Pro dámy, které chtějí karbonové kolo za velmi zajímavou cenu jsou připraveny i výše popsané modely INEXXIS, které se v letošní kolekci dělají již ve velikostech od 15" . 

 
 

ROZŠÍŘENÁ KATEGORIE JUNIORSKÝCH KOL

I v kategorii juniorských kol se objevila řada novinek. Oblíbený model DARK dostal pro rok 2021 svého brášku, takže v kolekci najdete nyní chlapecký model DARK TEAM a DARK SPORT. Oba modely jsou na lehkém hliníkovém rámu s převody 1x12 a se vzduchovou vidlicí. Tato kola jsou postavena na 29" kolech a oba jsou doladěna tak, aby výsledná váha kola byla co nejnižší. Tomu odpovídají o použité komponenty, ráfky aspolehlivé lehké pláště od SCHWALBE. K těmto dvou modelům jsou v kolekci pro rok 2021 zcela nové juniorské dívčí modely, na 27,5" kolech, ale také jen s jednopřevodníkem - model NELLY ELITE s převody 1x12 a model NELLY SPORT s převody 1x10, ale v ceně již od 15990,- . 

 

Všechny tyto modely, ale i jiné, které jsme si tady nepředstavili najdete ihned po první výrobě plánované na přelom měcíce ledna/února na našem eshopu i kamenné prodejně, kde si je můžete i vyzkoušet a projet .


Další články

PELLS - novinka v naší nabídce

PELLS - novinka v naší nabídce

Nově zařazujeme do naší nabídky špičková kola s dlouhou tradicí od české značky PELLS. Tuto značku Vám představíme nyní podrobněji......
Čti dále
COVID - OMEZENÍ PRODEJE

COVID - OMEZENÍ PRODEJE

Vážení zákazníci, servis, eshop i osobní odběr zboží objednaného přes eshop je plně v provozu přes upravené výdejní místo se zajištěním všech bezpečnostních opatření.......
Čti dále
Výkonová řada motorů CX 2021

Výkonová řada motorů CX 2021

Kompletní přehled výhod nového motoru BOSCH a POWER TUBE BATERIÍ s upravenými parametry pro rok 2021.
Čti dále
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.