KOLEKCE KOL 4EVER 2021

Český výrobce kol představil svoji kompletně přepracovanou kolekci pro rok 2021. A kromě technických vychytávek se v této kolekci můžete těšit na kompletně nové designy a nutno uznat, že opravdu s exklusivními prvky a detaily.

VÝHODY OD 4EVER

Česká firma 4EVER  - jedna z největších výrobních firem v ČR v cyklistickém odvětví doposud dávala pro své zákazníky jako bonus prodlouženou záruku na všechna kola na 3 roky a k tomu 1 rok pojištění ZDARMA proti krádeži. A na tomto se nic nemění i pro rok 2021, takže pokud si zakoupíte  kolo 4EVER, tak tyto zajímavé benefity získáte také. ALe teď jiýž k samotným zajímavým novinkám v kolekci 4EVER 2021

CO JE NOVÉHO

V nové kolekci najdete hned několik velkých změn a to jak v klasických kolech, ale i v elektrokolech. V tomto představení Vám ukážeme novinky, které jsou napříč kolekcí v kategorii klasických kol. 

Kompletního přepracování se dočkala řada kol INEXXIS, kde si změny všimnete na první pohled, Tyto modely dostaly kompletně nový karbonový rám z TOP materiálu HIGH MODULUS, novou sportovní geometrii a hlavně zcela nový působivý design. Jsou zde použity kovové nálepky s měnící se strukturou barevných odlesků, takže finální výsledek získává opravdu punc EXKLUSIVE BICYCLES. 

V této řadě najdete nově modely INEXXIS PRO, INEXXIS TEAM a INEXXIS ELITE. Všechny tyto modely jsou postaveny na karbonovém rámu, s vidlicí ROCK SHOX JUDY BOOST 15 se 100 mm zdvihem a liší se od sebe výbavou. Ekonomický model INEXXIS ELITE je v provedení s výbavou SHIMANO DEORE/SLX 1x12 v cenovce 41990,- , nejlépe vybavený model je již s výbavou SHIMANO XT 1x12 včetně brzd ze sady XT a to v ceně 51990,- . Všechny tyto modely najdete u nás na prodejně hned jak budou vyrobeny.

 

MTB LADY - MODERNÍ, KRÁSNÉ A SPOLEHLIVÉ

V dámské kolekci jsou kola 4EVER již několik let po sobě jedny z nejpoptávanějších dámských kol ve střední a sportovní kategorii. I na tyto již osvědčené modely navazuje nová řady MTB LADY pro rok 2021, nebo z nich alespoň vychází. Již na první pohled je patrná změna v designech, které v kombinaci kovových nálepek a dokonalých laků dávají kolům nádherný nádech decentně zajímavých kol. Tato řada je opět technicky postavena tak, aby kola byla co možná s nejlepší váhou, hliníkové modely se pohybují někdo okolo 12,5 kg. Na své si přijdou vyznavači všech převodů, najdete zde jak modely s převody 1x12 ( YOGA LIGHT 29, YOGA ROSE 29 ) , tak i 2x11 ( IBIZA 29 )  a v levnějších verzích modely 2x9 ( VANESSA 29) a 3x8 ( MELODY ). Většina těchto modelů kromě modelu MELODY jsou vybaveny již vzduchovou vidlicí, takže komfort při jízdě je zajištěn. 

 

 

 

V nabídce dámských kol jsou i dva modely v rozměrech kol na 27,5" , kde na obou modelech najdete již vzduchové vidlice, model RED HOT LADY v provedení 3x8 za 15990,- a model FRONTBEE LADY 3x9 v ceně 17990,- 

ZÁVODNÍ VARIANTY PRO DÁMY

Pokud budete pokukovat po závodních strojích na karbonovém rámu, pak jsou tady osvědčené modely SCANNER LADY TEAM a SCANNER LADY ELITE. Oba jsou postaveny na karbonových rámech HIGH MODULUS, s odpruženými vidlicemi ROCK SHOX REBA BOOST 120 mm zdvih a s výbavou SHIMANO DEORE/XT, model SCANNER LADY TEAM SHIMANO SLX/XT. Pro dámy, které chtějí karbonové kolo za velmi zajímavou cenu jsou připraveny i výše popsané modely INEXXIS, které se v letošní kolekci dělají již ve velikostech od 15" . 

 
 

ROZŠÍŘENÁ KATEGORIE JUNIORSKÝCH KOL

I v kategorii juniorských kol se objevila řada novinek. Oblíbený model DARK dostal pro rok 2021 svého brášku, takže v kolekci najdete nyní chlapecký model DARK TEAM a DARK SPORT. Oba modely jsou na lehkém hliníkovém rámu s převody 1x12 a se vzduchovou vidlicí. Tato kola jsou postavena na 29" kolech a oba jsou doladěna tak, aby výsledná váha kola byla co nejnižší. Tomu odpovídají o použité komponenty, ráfky aspolehlivé lehké pláště od SCHWALBE. K těmto dvou modelům jsou v kolekci pro rok 2021 zcela nové juniorské dívčí modely, na 27,5" kolech, ale také jen s jednopřevodníkem - model NELLY ELITE s převody 1x12 a model NELLY SPORT s převody 1x10, ale v ceně již od 15990,- . 

 

Všechny tyto modely, ale i jiné, které jsme si tady nepředstavili najdete ihned po první výrobě plánované na přelom měcíce ledna/února na našem eshopu i kamenné prodejně, kde si je můžete i vyzkoušet a projet .


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.