ELEKTROKOLA 4EVER EXSTREAM

Na prodejnu jsme zařadili do nabídky nové elektrokola 4EVER EXSTREAM s jedním z nejsilnějších motorů na trhu od německého výrobce BROSE.

Elektrokola 4EVER jsou na trhu s motory BROSE již delší dobu, nyní ale přišla firma 4EVER s novinkou s názvem EXSTREAM ve třech provedeních a nutno podotknout, že ve velmi povedeném zpracování. Zcela nový rám je už na první pohled výrazně přepracován tak, že skoro nepoznáte, že je v něm ukrytá silná baterie 725 Wh. Samozřejmostí je, že baterii můžete jednoduše z kola vyjmout a nabíjet třeba na dovolené přímo na pokoji. Při každodenním používání baterii vytahovat nemusíte a jednoduše připojíte konektor nabíječky přímo na kolo.

Motor je na tomto kole jeden z nejsilnějších na trhu s označením BROSE DRIVE UNIT S-MAG s výkonem 90 Nm. Jeho obrovskou výhodou je naprosto tichý chod, velký výkon a i jízda bez zapnuté přípomoci bude bez nějakého odporu. Nový motor je cca o 500 g lehčí než jeho stávající předchůzce a cca o 15% menší.

Velmi mile nás překvapil malý a jednoduchý display, který ovšem přehledně zobrazí jednotlivé funkce a přípomoci. Brose Display Allround je stylové all-in-one řešení. Funkce se zobrazují na 1,5palcové barevné obrazovce. Konvexní clonu lze flexibilně namontovat na pravou nebo levou stranu řídítek a hladce se usadí vedle řadicí páky nebo rukojeti. Šest speciálně embosovaných ovládacích tlačítek nabízí jistý pocit a jsou ergonomicky umístěna pro optimální snadné použití. Pro optimální a rychlou čitelnost lze individuálně nastavit výběr zobrazovaných údajů. Co je také oproti jiným systémům zajímavé je možnost nastavit si individuálně sílu přípomoci v jednotlivých režimem a to uživatelsky přes nastavení v displeji.

Samotné modely z řady EXSTREAM jsou vybaveny stejným pohonem i baterií, liší se stupněm výbavy kola. Na těchto elektrokolech jsou u všech modelů technologie BOOST, pevné osy a kvalitní doplňky.  V nabidce najdete model ELITE v ceně 80990,- vybavený sadou Shimano DEORE 1x12 a vzduchovou vidlicí SUNTOUR ve dvou barevných provedeních.. 

Následuje model TEAM v ceně 87990,- kde je již kolo osazeno sadou Shimano DEORE/SLX 1x12 a vzduchovou vidlicí od ROCK SHOX - JUDY. 

Top model z řady EXSTREAM má název PRO a je v ceně 94990,- . Tady kromě již výše zmíněného silného motoru i silné baterie najdete výbavu Shimano XT 1x12 a vzduchovou vidlici ROCK SHOX JUDY GOLD.  

Samozřejmě než něco zařadíme do prodeje, tak musíme být přesvědčeni, že je vše pro naše zákazníky OK. Takže než jsme se rozhodli kola zařadit do prodeje, tak jsme si je trošku otestovali i v horších podmínkách. Test dopadl výborně, takže můžeme z vlastní zkušenosti DOPORUČIT. A jako bonus Vám na prodejně zřídíme na tato kola rok pojištění proti krádeži ZDARMA a prodloužíme Vám záruku na 3 roky. 

BIKE-LIFE.CZ doporučuje


Další články

ELEKTROKOLA PELLS s motory BOSCH

ELEKTROKOLA PELLS s motory BOSCH

Úplná novinka v elektrokolech na trhu se objevila od značky PELLS. Kromě kol s motory Bafang přišla firma PELLS s novinkou v podobě řady kol s názvem PELLS THORR EVO, která jsou vybavena výhradně motory značky BOSCH. A tato kola Vám představíme níže.
Čti dále
CUBE 2023 - připravujeme

CUBE 2023 - připravujeme

Modely kol z kolekce CUBE 2023 již máme objednané a co je důležitější, tak i potvrzené.
Čti dále
OSOBNÍ ODBĚRY kol po celé ČR

OSOBNÍ ODBĚRY kol po celé ČR

Abychom pro Vás zajistili maximální možný servis, tak jsme výrazně rozšířili možnosti vyzvednutí plně seřízených kol po celé České republice.
Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.