Na vašem soukromí nám záleží

Bike-life.cz
0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 430 574.

Aktuální novinky BOSCH

Nyní Vám představíme první novinky plánované pro elektrokola s motory BOSCH. Je to opět vychytané a nové funkce Vás posunou do úplně nové dimenze i díky zakomponování umělé inteligence do systému.

 

Na veletrhu Eurobike 2024 představila společnost Bosch několik inovací pro svá elektrokola, zaměřených na zlepšení pohodlí, bezpečnosti a výkonu. Hlavními novinkami jsou automatické řazení eShift a integrace umělé inteligence (AI). Automatické řazení nyní podporuje převodovku TRP E.A.S.I. A12 a nábojové řazení Shimano NEXUS Di2, což zajišťuje plynulé a tiché přehazování ideální pro městské a trekové jízdy.

AI technologie zlepšuje plánování tras a přesnost odhadu dojezdu díky funkci Range Control, která analyzuje stav baterie a přizpůsobuje trasu, aby se minimalizovalo riziko vybití během jízdy. AI také přispívá k celkovému zvýšení spolehlivosti a efektivity elektrokola.

Pomocí funkce „Range Control“ si od nyní můžete vybrat, do jaké míry má být nabitý akumulátor eBike při příjezdu. Kromě toho nabízejí prémiové funkce „aktuální úroveň nabití“ a „pokročilá navigace“ větší pohodlí při plánování tras a navigaci.

 

Pokud si v aplikaci eBike Flow sestavíte trasu, přímo vám ukáže, kolik procent energie budete mít pravděpodobně k dispozici, až dorazíte do cíle. Aby bylo možné zobrazit co nejpřesnější dojezd, zjišťuje Chytrý Systém různé informace, jako je hmotnost systému, výškový profil trasy a individuální chování jezdce během několika posledních jízd.

 

 

Další významnou novinkou je nový režim Eco+, který umožňuje delší dojezdy a je ideální pro jezdce, kteří chtějí maximalizovat výdrž baterie.

Pokud nepotřebujete podporu na rovných úsecích, můžete si užít větší dojezd díky jízdnímu režimu Eco+. Podpora motoru se zapíná pouze při velkém zatížení, např. ve stoupání.

- bez podpory motoru pro pohodovou jízdu, ideální pro mimořádně dlouhé dojezdy

- při velkém zatížení se motor zapne

- ideální pro všechny, kteří chtějí jezdit občas i bez podpory motoru

- možnost individuálního nastavení aktivačního prahu prostřednictvím aplikace eBike Flow

 

Aplikace eBike Flow byla vylepšena a nabízí větší možnosti personalizace, což zvyšuje uživatelský komfort. Uživatelé si mohou přizpůsobit zobrazení informací na displeji podle svých potřeb a preferencí. Nově si můžete také nastavit informace, které Vás zajímají i na novém displeji PURION 200

Nové displeje Kiox 300 a Kiox 500 jsou navrženy pro lepší čitelnost a funkcionalitu, včetně možnosti připojení k aplikaci eBike Flow pro navigaci a další funkce. Nově je také vylepšena navigace přímo na displeji, kde kromě základního ukazatele uvidíte nově i rozšíření o vedlejší cesty. 

Díky těmto inovacím Bosch pokračuje v posouvání hranic technologie elektrokol a zajišťuje, že jezdci mají přístup k nejmodernějším funkcím pro zvýšení pohodlí, bezpečnosti a zábavy při jízdě​.

Přehlednou tabulku uvedení novinek na trh naleznete zde: 

Ještě jedna novinka se u systému BOSCH chystá, ale ta je zatím zahalena tajemstvím a tu Vám představíme později, hned jak ji BOSCH uvolní. V každém případě se můžete na tyto novinky těšit i v nové kolekci kol CUBE 2025, díky úzké spolupráci CUBE a BOSCH se všechny novinky objevují právě na kolech CUBE vždy jako první a to ještě v krásných designech a za parádní ceny. Kolekci CUBE 2025 již připravujeme do nabídky a brzy Vám ji představíme. 

 

 


Další články

Nová kolekce CUBE 2025

Nová kolekce CUBE 2025

Přípravujeme první novinky ze zcela nové kolekce kol CUBE 2025. Můžete se těšit opět na parádní kola i elektrokola s tím nejlepším, co momentálně na trhu je a to všechno v parádních cenách.
ORBEA - představení značky

ORBEA - představení značky

V tomto článku vám přiblížíme španělskou značku ORBEA, která je nově od tohoto roku u nás na prodejně.
Lehká dětská kola CUBE NUMOVE

Lehká dětská kola CUBE NUMOVE

Naskladnili jsme extra lehká dětská kola CUBE NUMOVE. Podívejte se na ně blíže.