Testovací den CUBE, SCOTT,4EVER

I pro letošní rok jsme pro vás uspořádali testovací den kol 4EVER, CUBE a SCOTT. Akce se uskuteční 6.4.2019 v Mariánském údolí v Brně Líšni v prostorách KADLCOVA MLÝNA.

25.3.2019 - OBSAZENO - KAPACITA PŘIHLÁŠENÝCH JEZDCŮ JE JIŽ VYČERPÁNA, DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ BOHUŽEL BRÁT NEMŮŽEME!

 

Letošní TESTOVACÍ DEN jsme připravili na 6.4.2019. Proběhne opět v Mariánském údolí v Brně Líšni, v areálu KADLCOVA MLÝNA. Letos jsou již otevřeny singletracky, takže se dá vyzkoušet kolo i v terénu.

Co se týká organizace - letos jsme upravili dobu vypůjčení kola na 50 min s rezervou 10 min na vrácení a vyřízení nutných formalit. Další změna bude, že kola si můžete vypůjčit jen pokud budete předem přihlášení, v rámci zvládnutí organizace letos nebude půjčovat kola těm, kteří nebudou mít předem vyplněnou přihlášku a udělanou rezervaci na kola.

Prosíme také všechny účastníky, kteří přijedou autem, aby parkovali na začátku Mariánského údolí na parkovišti u restaurace ELDORÁDO, parkovací místa u Kadlcova mlýna jsou rezervovány pro akci, která probíhá současně s našim testovacím dnem.

Kolo Vám zapůjčíme zdarma, jako zálohu na zapůjčení kola požadujeme doklad totožnosti, který Vám vrátíme po vrácení posledního Vámi testovaného kola. Bez dokladu totžnosti Vám bohužel kolo zapůjčit nemůžeme.

PROSÍME VŠECHNY ÚČASTNÍKY O PŘESNÉ DODRŽOVÁNÍ ČASOVÉHO HARMONOGRAMU, ABY NEDOCHÁZELO K PRODLENÍ A ZBYTEČNÝM KOMPLIKACÍM !!!

 

Seznam kol připravených k testování najdete zde:


Další články

NOVINKY BOSCH 2022

NOVINKY BOSCH 2022

Dlouho očekávaná novinka pro elektrokola z dílny lídra na trhu výrobce elektromotorů značky BOSCH je na světě, embargo na tyto novinky jsou uvolněny, tak se na novinky BOSCH 2022 podíváme podrobněji.
Čti dále
CUBE 2022

CUBE 2022

První modely z řady CUBE 2022 jsou již odtajněny a již je najdete i na našich stránkách.
Čti dále
SCOTT 2022 - novinky

SCOTT 2022 - novinky

SCOTT odtajnil nové provedení celoodpružených kol SPARK. Došlo k zásadní změně v designu, geometrii i uložení tlumiče. Jedním slovem dokonalost.

Čti dále
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.