Testovací den CUBE, SCOTT,4EVER

I pro letošní rok jsme pro vás uspořádali testovací den kol 4EVER, CUBE a SCOTT. Akce se uskuteční 6.4.2019 v Mariánském údolí v Brně Líšni v prostorách KADLCOVA MLÝNA.

25.3.2019 - OBSAZENO - KAPACITA PŘIHLÁŠENÝCH JEZDCŮ JE JIŽ VYČERPÁNA, DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ BOHUŽEL BRÁT NEMŮŽEME!

 

Letošní TESTOVACÍ DEN jsme připravili na 6.4.2019. Proběhne opět v Mariánském údolí v Brně Líšni, v areálu KADLCOVA MLÝNA. Letos jsou již otevřeny singletracky, takže se dá vyzkoušet kolo i v terénu.

Co se týká organizace - letos jsme upravili dobu vypůjčení kola na 50 min s rezervou 10 min na vrácení a vyřízení nutných formalit. Další změna bude, že kola si můžete vypůjčit jen pokud budete předem přihlášení, v rámci zvládnutí organizace letos nebude půjčovat kola těm, kteří nebudou mít předem vyplněnou přihlášku a udělanou rezervaci na kola.

Prosíme také všechny účastníky, kteří přijedou autem, aby parkovali na začátku Mariánského údolí na parkovišti u restaurace ELDORÁDO, parkovací místa u Kadlcova mlýna jsou rezervovány pro akci, která probíhá současně s našim testovacím dnem.

Kolo Vám zapůjčíme zdarma, jako zálohu na zapůjčení kola požadujeme doklad totožnosti, který Vám vrátíme po vrácení posledního Vámi testovaného kola. Bez dokladu totžnosti Vám bohužel kolo zapůjčit nemůžeme.

PROSÍME VŠECHNY ÚČASTNÍKY O PŘESNÉ DODRŽOVÁNÍ ČASOVÉHO HARMONOGRAMU, ABY NEDOCHÁZELO K PRODLENÍ A ZBYTEČNÝM KOMPLIKACÍM !!!

 

Seznam kol připravených k testování najdete zde:


Další články

CUBE 2020

CUBE 2020

A je to tady, první informace o nové kolekci CUBE 2020 jsou venku. I když celá kolekce je ještě zahalena tajemstvím a bude odhalena v průběhu srpna, tak již nyní se objevily první kola z nové kolekce z řady silničních kol LITENING C:68X
Čti dále
SUPERIOR 2020

SUPERIOR 2020

Superior jako jeden z prvních představil svoji kolekci kol pro rok 2020. A kolekce doznala řadu změn, které vycházejí jak z trendů dnešní doby co se týká XC biků, tak i výrazné novinky přibyly v kategorii elektrokol.
Čti dále
4EVER - ZDARMA POJIŠTĚNÍ & SOUTĚŽ

4EVER - ZDARMA POJIŠTĚNÍ & SOUTĚŽ

Spuštěna nová soutěž o hodnotné ceny, dárkové poukazy. Pokud si u nás zakoupíte jízdní kolo od firmy 4EVER, pak Vám ho zdarma pojistíme proti krádeži na 1 rok a ještě budete zařazeni do slosování o krásné ceny.
Čti dále
Info linka: +420 605 430 574
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.