Testovací den CUBE, SCOTT,4EVER

I pro letošní rok jsme pro vás uspořádali testovací den kol 4EVER, CUBE a SCOTT. Akce se uskuteční 6.4.2019 v Mariánském údolí v Brně Líšni v prostorách KADLCOVA MLÝNA.

25.3.2019 - OBSAZENO - KAPACITA PŘIHLÁŠENÝCH JEZDCŮ JE JIŽ VYČERPÁNA, DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ BOHUŽEL BRÁT NEMŮŽEME!

 

Letošní TESTOVACÍ DEN jsme připravili na 6.4.2019. Proběhne opět v Mariánském údolí v Brně Líšni, v areálu KADLCOVA MLÝNA. Letos jsou již otevřeny singletracky, takže se dá vyzkoušet kolo i v terénu.

Co se týká organizace - letos jsme upravili dobu vypůjčení kola na 50 min s rezervou 10 min na vrácení a vyřízení nutných formalit. Další změna bude, že kola si můžete vypůjčit jen pokud budete předem přihlášení, v rámci zvládnutí organizace letos nebude půjčovat kola těm, kteří nebudou mít předem vyplněnou přihlášku a udělanou rezervaci na kola.

Prosíme také všechny účastníky, kteří přijedou autem, aby parkovali na začátku Mariánského údolí na parkovišti u restaurace ELDORÁDO, parkovací místa u Kadlcova mlýna jsou rezervovány pro akci, která probíhá současně s našim testovacím dnem.

Kolo Vám zapůjčíme zdarma, jako zálohu na zapůjčení kola požadujeme doklad totožnosti, který Vám vrátíme po vrácení posledního Vámi testovaného kola. Bez dokladu totžnosti Vám bohužel kolo zapůjčit nemůžeme.

PROSÍME VŠECHNY ÚČASTNÍKY O PŘESNÉ DODRŽOVÁNÍ ČASOVÉHO HARMONOGRAMU, ABY NEDOCHÁZELO K PRODLENÍ A ZBYTEČNÝM KOMPLIKACÍM !!!

 

Seznam kol připravených k testování najdete zde:


Další články

TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

TEST KOLA 4EVER GROMVEL 1

Vyzkoušeli jsme jízdu na novince od 4EVER a to na modelu GROMVEL 1. Postřehy a zajímavosti o tomto kole si můžete přečíst níže, závěr ale je, že kolo je velmi příjemným překvapením co se týká jízdních vlastností.
Čti dále
ELEKTROKOLA CUBE 2020

ELEKTROKOLA CUBE 2020

CUBE je kvalitní německá značka, vyrábějící přes 800 tisíc kol ročně. Díky svému zajímavému designu a hlavně bezkonkurenční cenou vzhledem k výbavě jsou tato kola jedny z nejpoptávanějších elektrokol v ČR.
Čti dále
SCOTT 2020

SCOTT 2020

Níže najdete představení nové kolekce kol SCOTT 2020. Velmi zdařilá kolekce v nádherných designech,v precizním zpracování a hlavně s nabídkou, kde si vybere opravdu každý - jak vrcholový cyklista, tak i člověk, který má rád cykloturistiku.
Čti dále
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.