display BOSCH INTUVIA set

Termín na dotaz
display BOSCH INTUVIA set
Zboží ze stejné kategorie:  
Značka: BOSCH, katalogové číslo: 0275007
Displej Intuvia je čitelný za všech světelných podmínek a elektrokolo lze ovládat snadno a intuitivně. Díky samostatné řídicí jednotce zůstanou vaše ruce vždy bezpečně na řídítkách, zatímco doporučení řazení znamená, že vždy šlapete na správný převodový stupeň. Šetříte tím baterii a zvyšujete dojezd. Intuvia znamená, že máte všechna jízdní data vždy jasně na očích. Více informací
4 390
Hlídat dostupnost
Od 439 Kč měsíčně, spočítat splátky.

Technická specifikace

Základní funkce: LCD display s podsvícením. velký display umožňuje lepší a bezpečné sledování všech hodnot. zobrazení aktuálního režimu jízdy (OFF, ECO, TOUR, SPORT, TURBO). grafické zobrazení aktuálního podávaného výkonu motoru. Graficky, sloupec vedle režimu jízdy. zobrazení předpokládaného dojezdu při zapnutém režimu jízdy. Systém vyhodnocuje dosavadní jízdu každé 2,5 km a podle toho dopočítává předpokládaný dojezd do vybití baterie. indikátor baterie. microUSB konektor pro nabíjení telefonu nebo MP3 přehrávače. tlačítko pro zapnutí/vypnutí osvětlení kola (funguje pouze u modelů kol s osvícením od výrobce) Funkce tachometru:

aktuální rychlost

průměrná rychlost

maximální rychlost

aktuální ujetá vzdálenost

celková ujetá vzdálenost

čas jízdy

hodiny

Sada obsahuje:

  • Displej Intuvia
  • Držák displeje
  • Ovladač
  • Kabel k motoru 1.500mm
  • Těsnění 

Popis produktu

Maximální snadné použití Snadné ovládání pomocí samostatné řídicí jednotky. Ideální na cestování I po sejmutí z elektrokola lze zobrazit všechny důležité informace, jako je celková vzdálenost. Čitelnost Dobrá čitelnost za všech světelných podmínek, dokonce i na slunci. Nabíjecí stanice Intuvia nabíjí váš smartphone přes USB port například během jízdy. Servisní informace Volitelné zobrazení servisních intervalů vám připomene, abyste si s odborným prodejcem domluvili další termín údržby vašeho elektrokola. Světelný systém Pokud světlo elektrokola svítilo při vypnutí systému, automaticky se rozsvítí při příštím spuštění systému.

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu: display BOSCH INTUVIA set?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení
Můj účet
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.